Jak wyposażyć hotelową łazienkę?

Podczas pobytu w hotelu przy okazji podróży służbowej czy urlopu zwracamy uwagę na każdy detal wyposażenia. Istotne jest wygodne łóżko, miejsce do przechowywania czy telewizor, ale przede wszystkim funkcjonalne i ładnie urządzona łazienka. Ergonomiczna łazienka to wyzwanie nie tylko dla właściciela hotelu, ale także i projektanta wnętrz. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat takiej aranżacji – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem! Zapraszamy!

 

Wysokiej jakości wyposażenie łazienki hotelowej!

Wiele osób wychodzi z założenia, że dobre samopoczucie podczas pobytu w hotelu rozpoczyna się i związane jest ściśle właśnie z tym, w jaki sposób łazienka jest urządzona. Prawda jest taka, że o prestiżu hotelu świadczy jej wielkość, ale także i szczegółowo dobrane wyposażenie.

Ważna jest estetyka ceramiki sanitarnej, baterie łazienkowych, mebli czy kolorystyka i faktura płytek, ale także ich jakość. Łazienka hotelowa musi być także niezwykle trwała. Podczas jej urządzania istotne są wszystkie elementy wyposażenia, nawet detale. Trzeba znać się na specyfice łazienki, śledzić aktualne nowości rynkowe i mieć szeroką wiedzę dotyczącą projektowania, by podjąć się urządzenia tak specyficznego miejsca, jakim jest łazienka hotelowa.

Żaden dobry hotel nie może pozwolić sobie na to, by w łazience znalazły się produkty “no name”, takie do których otrzymanie części zamiennych jest problematyczne. Z tych względów wybierane są jako wyposażenie produkty, które pochodzą tylko od sprawdzonych i dobrych producentów, takie które cechują najwyższe standardy i jakość wykonania, są bezproblemowe podczas czyszczenia i wyposażone w funkcje, dzięki którym możliwe jest zmniejszenie zużycia wody, a przede wszystkim komfortowe ich użytkowanie. Tego typu wyposażenie łazienkowe dostępne jest w ofercie sklepu internetowego www.lazienkiabc.pl

łazienka

Na jakie wyposażenie łazienki warto postawić w hotelu?

Z pewnością w mniejszych łazienkach idealnym wyborem będą kabiny prysznicowe, zresztą także i w większych łazienkach są one częściej widywane ze względu na swoje atuty praktyczne i higieniczne. Kabina prysznicowa, która znajdzie się jednak w hotelowej łazience nie może pochodzić od przypadkowego producenta. Powinien być to model, który cechuje najwyższa jakość wykonania. Tego typu kabiny posiadają w ofercie producenci Radaway, Sanplast, New Trendy, Koło, Ravak.

Wybierając kabinę prysznicową należy zwrócić szczególną uwagę na rodzaj zastosowanego szkła. Powinno być ono dosyć grube, mieć ok 5-6 mm. Poza tym dobrze, jeśli szklane elementy kabiny posiadają specjalną ochronną powłokę. To właśnie dzięki niej utrzymanie kabiny w czystości jest dużo łatwiejsze. Istotny jest także zastosowany system jezdny, materiał z jakiego zostały wykonane profile, ale także i ogólny design. Obecnie czołowi producenci kabin posiadają w swoich ofertach nie tylko kabiny z profilami chromowanymi, ale także i czarnymi czy złotymi.

5/5 - (1 vote)

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *