Kąpiel na czas

Dla osób, które lubią oszczędność, a przede wszystkim oszczędność wody, opracowano specjalne urządzenie, które wyznacza czas prysznicu. Po włączeniu zaczyna lecieć woda, a kiedy czas upływa końca, samodzielnie się wyłącza.

To urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem dla tych osób, które myśląc o szybkim prysznicu, pozostają w łazience jednak znacznie dłużej, a woda leci i leci praktycznie na darmo. Urządzenie bogate w nowoczesną funkcję, pozwala przede wszystkim na wygodny i szybki oraz dokładny prysznic.

piecio minutowy termostat rysznic ustawiony na 5 minut

Tym sposobem można zamoczyć się, namydlić i dokładnie spłukać. Oszczędność wody w tej sytuacji gwarantowana. Urządzenie ma bardzo wyraźny i nowoczesny wyświetlacz, który obrazuje ile minut pozostało do zakończenia kąpieli.

To świetne urządzenie dla kobiet, które tylko mówią, że spędzą pod prysznicem pięć minut, a w rzeczywistości przebywają znacznie dłużej. To urządzenie wyraźnie poinformuje je, ile pięć minut trwa w rzeczywistości. A tak na poważnie, wynalazek na pewno znajdzie zastosowanie w oszczędnych domach.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *