Modułowe buty Shooz dopasowane na każdą okazję

Shooz to wysoce innowacyjne opatentowane obuwie dostosowane, aby zabrać je w podróż. Buty pozwalają na dopasowanie ulubionego projektu obuwia do odpowiedniej okazji.

Shooz wykonane są z dolnej i górnej części, która jest zdejmowana. To pozwala na jej wymianę, aby utworzyć odpowiedni styl obuwia, który można dostosować na każdą okazję. Czy jesteś w podróży, czy jedziesz na rowerze, biegasz, jesteś w pracy lub po prostu wychodzisz.

Wystarczy wybrać swój styl – połączyć podeszwę za pomocą zamka z górną powierzchnią i można zaczynać zabawę.

https://www.youtube.com/watch?v=ZLdv1bzy9hQ

Shooz składają się z dwóch różnych, wymiennych części: skóry i podeszwy. Łączymy końce skóry z podeszwą specjalnym wodoodpornym zamkiem błyskawicznym, podobnie jak to jest przy kurtce. Gdy zamek jest połączony, zamykamy zatrzask na pięcie i Shoozy są już gotowe do działania! Obuwie można dostosować wybierając z różnych skórek i spodów – to daje mnóstwo opcji obuwia do wyboru na każdą okazję.

buty modułowe

Dostępne są różne rodzaje od podeszwy na trening do bardziej swobodnych, miejskich podeszw, które można mieszać z wieloma różnymi kolorami skórek.

nawierzchnia buta

Można wreszcie przestać decydować, które buty wziąć na wycieczkę, gdy nie ma więcej miejsca w walizce. Z tym obuwiem będzie więcej miejsca na ubrania i pamiątki z podróży oraz jeszcze wiele różnych rodzajów obuwia. Wystarczy położyć wierzchnie warstwy obuwia na sobie w bagażu lub plecaku, a każda para zajmie przestrzeń T-shirta.

plaska nawierzchnia buta

Rate this post


Czytelnicy szukali również:

  • https://superbiznes eu/modulowe-buty-shooz-dopasowane-na-kazda-okazje/

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *