Tail Lights – oświetlenie dla konia

Choć może się wydawać, że niektóre części świata są bardziej postępowe i nie mają problemu z korkami na drodze to zapominamy, że inne wspólnoty są zadowolone z bardziej tradycyjnych form transportu.

Jazda konna może wydawać się bardzo przestarzałym systemem tranzytowym, ale kultura konna jest nadal aktualna, a niektóre siły mundurowe, takie jak zespoły policji wciąż polegają na koniach.

Teraz bardziej niż kiedykolwiek można spotkać jeźdźców z końmi, którzy dzielą drogę z samochodami. Dlatego w takich przypadkach kierowcy powinni większą uwagę zwracać na bezpieczeństwo.

Aby zmniejszyć kolizje drogowe spowodowane w relacji koń samochód stworzono system bezpieczeństwa Tail Lights. Konie mają zainstalowane w ogonie diody LED oraz z przodu uprzęży. To pozwala na zauważenie jeźdźca w z bardzo daleka na drodze.

Uaktualniona wersja Tail Light Pro to nowy bardziej kompaktowy system wykorzystuje parę diod LED podłączonych do nasady ogona konia i z przodu klatki piersiowej. Z takim oświetleniem trudno jest przegapić konia.

Ręczny pilot posiada funkcje zdalnego sterowania światłem, umożliwia jeźdźcy pełną kontrolę bez konieczności wychodzenia z siodła.

oswietlenie dla konia

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *