W dzisiejszych czasach hotel dla psów, to może być coś co okaże się dochodowym biznesem

W biznesie trzeba szukać rozwiązań, które zostaną w adekwatny sposób przyjęte przez ewentualnego odbiorcę, rynek czy potencjalnego klienta, czasem są to nieszablonowe rozwiązania. Któż by kiedyś pomyślał, że potrzeba było ponad 30 tyś złotych, by w naszym mieście powstał pierwszy hotel dla psów, najciekawsze w tym wszystkim jest to, iż niemal natychmiast zabrakło w nim miejsc. Jak przyznaje sam właściciel, całość kwoty poszła na adaptację takiego miejsca, stworzenia zwierzętom odpowiednich warunków, oraz na ogólną działalność która de facto jest w tym przypadku prowadzona na jasnych i przejrzystych zasadach.

Realne zyski pojawiły się dopiero po pierwszym półroczu, jednak część z nich należało zainwestować ponownie, w celu rozbudowy takiego biznesu. Trzeba stale stawiać na rozwój, tak aby nasza inwestycja nie straciła na przestrzeni najbliższych lat na swoistej wartości, zatem dochodzimy do momentu w którym trzeba sprecyzować jasno, że 50 tysięcy to takie minimum jakie ktoś musiałby na taki hotel dla psów posiadać. 

Rate this post

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. kiti pisze:

    Sama zostawiam swojego psa w hotelach, które są przeznaczone dla zwierząt. Wiem, że zwierzaki przyzwyczajają się do właścicieli. Ale czasami, nie można ich ze sobą zabierać. Placówki te mają świetną opiekę, dlatego polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *