Łatwa organizacja wydarzeń

eventool organizacja wydarzeńNajnowocześniejszy, w pełni zautomatyzowany pośrednik pomiędzy organizatorami konferencji, a dostawcami usług ruszył pełną parą. Narzędzie stworzone w ramach serwisu Eventool.pl zostało zaprojektowane tak, by zoptymalizować proces organizacji konferencji, eventu czy też szkolenia oraz ułatwić kontakt planujących z firmami, które zostaną zaangażowane do ich obsługi.

Zasada funkcjonowania systemu jest dziecinnie prosta, a przy tym zaskakująco korzystna.

Po pierwsze:  Skraca czas wyszukiwania kontrahenta (hotelu, firmy cateringowej czy eventowej)

Po drugie: Robi to skutecznie.

System stosuje zestaw algorytmów, które dają pewność, że zaproponowane przez serwis obiekty spełniają wymagania organizatora.

Po trzecie: Jest szczegółowy.

Planujący oprócz dostosowania warunków do harmonogramu wyjazdu może zażyczyć sobie Internetu w pokoju, widoku na jezioro, czy też minibaru, a system i w tym przypadku spełni jego zachcianki i zaproponuje miejsce, które spełnia wszystkie jego wymogi.

Po czwarte: Umożliwia negocjacje.

Jeśli oferta finansowa potencjalnego kontrahenta jest zbyt wysoka, system umożliwia rozpoczęcie procesu negocjacyjnego. Dostawca ma możliwość zweryfikowania swojej oferty oraz jej modyfikacji. Tym samym planujący ma szansę otrzymać ofertę spełniającą nie tylko jego warunki lokalizacyjne ale również finansowe.

Po piąte: Obustronne korzyści.

Oprócz oczywistych korzyści z perspektywy organizatorów, warto zwrócić uwagę na benefity właścicieli obiektów znajdujących się w bazie Eventool.pl. Hotele, firmy cateringowe, firmy eventowe, centra konferencyjne ? każda z nich może czerpać wielostronne korzyści z obecności w bazie. Reklama w serwisie branżowym, widoczność dla osób poruszających się w temacie eventów i konferencji oraz zwiększenie ilości napływających zapytań grupowych, to dość korzystna oferta jak na fakt, że?

Po szóste: jest darmowy.

Początkowa faza funkcjonowania serwisu daje jeszcze jedną, podstawową i w zasadzie kluczową korzyść: jest on bezpłatny. Co ciekawe, nie ma tu  małych druczków i tajnych zapisów ? baza po prostu jest za darmo. Twórcy serwisu tłumaczą to chęcią i koniecznością zapoznania się użytkowników z funkcjonowaniem serwisu. Gdyby był on płatny, wiele osób obawiałoby się rejestracji czy nawiązywania kontaktów ze względu na brak umiejętności posługiwania się nim. Dlatego też, w celach wypróbowania, zapoznania się tak z obsługą, jak i ze skutecznością serwisu, jeszcze przez 6 miesięcy (minimum) będzie on w pełni dostępny dla użytkowników, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Po upływie tego okresu wszystkie podstawowe funkcjonalności systemu wciąż pozostaną bezpłatne. Rejestracja i widoczna w serwisie oraz wyszukiwarce wizytówka będzie zawsze darmowa. Jedynymi płatnymi opcjami będą : reklama oraz odpowiedzi na zapytania ofertowe, choć i te będą nieobowiązkowe. W związku z tym, użytkownicy bazy nie muszą obawiać się o nieoczekiwane i niechciane koszty ? o wszystkim decydują sami.

Koncepcja serwisu wydaje się być trafiona, tym bardziej, że już w pierwszych dniach funkcjonowania zyskał pewną popularność i pierwsze rejestracje. Baza danych powiększa się z godziny na godzinę, a telefon aż parzy. Świadczy to nie tylko o tym, że Eventool.pl jest po prostu dobrym rozwiązaniem ale również o fakcie, że tematyka eventowo-konferencyjna przeżywa swój okres rozkwitu w Polsce . A zatem Eventool.pl ma idealne wyczucie czasu, a branża eventowa nowego sprzymierzeńca.

Serwis Eventool powstał w ramach projektu ?Budowa internetowego serwisu organizacji wydarzeń biznesowych (serwisu Eventlog)?  współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.

projekt ue

Rate this post


Czytelnicy szukali również:

  • buty dla nastolatków

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Krissy pisze:

    Notesiki i żółte karteczki możemy spokojnie wyrzucić do kosza 😀 Przyszłością są właśnie takie organizery, dzięki nim na pewno o niczym nie zapomnimy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *