Dlaczego młodzież powinna uczyć się angielskiego przez Skype?

Klasyczny sposób nauki angielskiego przestaje być atrakcyjny dla młodych osób. Ileż przecież można odpowiadać na pytania pod szkolną czytanką? A gdyby tak do nauki wykorzystać komunikator Skype? Młodzież coraz częściej uczy się w ten sposób języków. Dlaczego warto?

Wyjedziesz na zagraniczne studia

Marzysz o zagranicznych studiach, ale nie znasz języka? Nauka angielskiego przez Skype otworzy przed Tobą nowe perspektywy. Od teraz studia w Anglii, USA, czy nawet wymiana w Norwegii nie będą stanowiły problemu. Dzięki znajomości angielskiego zrealizujesz cel, jakim jest nauka w obcym kraju. 

Nauka angielskiego przez Skype pomoże Ci zdobyć dobrą pracę

Jeśli chcesz zdobyć zatrudnienie w międzynarodowej firmie, bez znajomości angielskiego nawet nie próbuj tam startować. Pracodawca, mając do wyboru Ciebie i kandydata, który biegle posługuje się angielskim, na pewno zdecyduje się na tego drugiego.  

Ucząc się angielskiego przez Skype, zyskujesz szansę na lepszą pracę (i odniesienie sukcesu zawodowego). 

Poza tym liczne badania wykazały, że osoby, które posługują się biegle językami obcymi, mają o 20% większe wynagrodzenie. Oczywiście nie tylko to się liczy. Dla przedsiębiorstwa taki pracownik jest niezwykle cenny. 

Poznasz nowych ludzi

Pewnie wydaje Ci się, że nowych ludzi poznasz głównie na stacjonarnym kursie językowym. Nieprawda! Jeśli będziesz uczyć się angielskiego przez Skype, nawiążesz wiele znajomości. I nie chodzi tu tylko o poznanie lektora. Technologia poszła tak do przodu, że za pośrednictwem komunikatora można organizować spotkania grupowe i w ten sposób mieć stały kontakt z ludźmi. 

Tylko pomyśl, angielskiego przez Skype uczą się nie tylko Polacy, ale także osoby innych narodowości. Możesz poznać obywateli najbardziej odległych zakątków globu i nawiązać z nimi przyjaźnie. W zwykłej szkole językowej na pewno nie byłoby to możliwe. 

Wykorzystasz nowe technologie

To powód nauki angielskiego przez Skype, który na pewno ma ogromne znaczenie dla młodzieży. Młodzi ludzie spędzają mnóstwo czasu przed ekranem smartfona i tabletu. Dlaczego zatem nie wykorzystać jego części na naukę angielskiego przez Skype?

Lekcje przez internet wcale nie muszą być nudne. Native speaker znajdzie dla Ciebie wiele oryginalnych materiałów, z których skorzystasz na lekcji. To one pomogą Ci ćwiczyć wymowę, rozumienie ze słuchu oraz czytanie. Szkolne podręczniki to niejedyne źródło wiedzy. Lekcje angielskiego przez Skype mogą być przyjemne, praktyczne, ale i bardzo efektywne. 

Angielski przez Skype da Ci dostęp do wielu materiałów

I to takich, o których istnieniu być może nie miałeś pojęcia. Nie musisz wydawać pieniędzy na podręczniki. Wszystko, co jest potrzebne do nauki angielskiego przez Skype, jest w sieci. Możesz oglądać inspirujące filmy, czytać ciekawe artykuły i słuchać podcastów. Zupełnie za darmo. Dodatkowo nauczyciel przygotuje dla Ciebie nieszablonowe ćwiczenia i przykłady. Istnieją także sposoby, aby podzielić się z lektorem notatkami i praca domową. Zajęcia możesz także nagrać. To pomoże Ci samodzielnie powtarzać niektóre zagadnienia i lepiej przygotować się do kolejnej lekcji. 

Wiesz już jak wykorzystać nowe technologie do nauki angielskiego. Skype jest znanym i lubianym komunikatorem, który doceniło już mnóstwo młodych (i starszych) osób. Umiejętność posługiwania się angielskim daje Ci wprost nieograniczone możliwości – zdobycia pracy wyjazdu na studia, poznawania ludzi i realizowania hobby. 

Sprawdź naszą super ofertę na naukę języka angielskiego online : https://effectiva.pl/angielski-przez-skype/

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *