Rzeczy dla kobiet ? atrakcyjna cena

Obniżki, rabaty, wyprzedaże. To najczęściej podczas tego typu akcji marketingowych w sklepach klienci robią zakupy. A kobiety są ekspertami w znajdowaniu towarów z najniższą ceną.

Podobnie myśleli także założyciele portalu przeznaczonego tylko dla kobiet. Idea powstała w USA. Zakupy można robić po rejestracji online. W ten sposób staje się użytkownikiem. Niby nic specjalnego, a jednak serwis różni się od innych. Internautki mają dostęp do najnowszych kolekcji ubrań w znacznie niższych cenach niż normalnie w sklepie.

Z serwisu można korzystać jako użytkownik pierwszego stopnia płacąc abonament miesięczny ok. 100 zł lub użytkownik drugiego stopnia bez opłat. Oba typy klientek otrzymują informacje poprzez wiadomości sms. Ale będąc abonentem dostaje się wiadomość z godzinnym wyprzedzeniem, gdzie pojawi się nowy produkt. Takie działanie znacznie przyspiesza zakupy.

Portal jest miejscem marketingowym, gdzie producenci reklamują swoje produkty poprzez płatne wyświetlania. Właściciele zarabiają na reklamach, abonamencie od klientek. Z kolei użytkowniczki są zadowolone, że poprzez niewielką opłatę mogą znacznie obniżyć koszty swoich wydatków.

Produkty prezentowane w serwisie to przede wszystkim torebki, biżuteria, okulary znanych projektantów.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *