DAQRI Inteligentny Kask do pracy w środowisku przemysłowym

DAQRI Inteligentny Kask to eleganckie połączenie najbardziej zaawansowanego wyświetlacza i komputera z czujnika wizji nowej generacji.

Wyznacza nowy standard urządzenia zdatnego do noszenia w warunkach przemysłowych.

Wyświetla obraz w 4D. W czasie rzeczywistym wyświetla kontekstowe treść 4D. Wyskakujące informacje są dodatkowo opatrzone komentarzem głosowym. Wyświetlany obraz jest umieszczony na szybie pod daszkiem ochronnym. Zawsze czytelny obraz jest widoczny w różnych warunkach świetlnych głównie w warunkach jasnego światła.

Integracja przemysłowa, czyli najlepiej poinformowany zespół wykonujący prace. Prawdą jest, że twój najlepszy pracownik nie może być w każdym miejscu, w każdej minucie każdego dnia wykonując pakiet zaplanowanych prac. A inteligentny hełm może poprzez zapisywanie wiedzy. W rzeczywistości, wszystkie uzyskane informacje pozostają dostępne dla innych osób, a nawet i przyszłych pokoleń. Pozwala na to bardzo rozbudowana pamięć inteligentnego hełmu do płynnego odtwarzania publikowanych zadań.

Bezproblemowa integracja z dowolnym zespołem pracowników. Zaprojektowany hełm jest tak, aby pasował do istniejących procesów biznesowych. Aplikacje przemysłowe zostały zbudowane do integracji z istniejącym sprzętem i oprogramowaniem. Współpracując już z procesami zachodzącymi w dowolnym obiegu. Oprócz treści 4D za pośrednictwem wyświetlacza, użytkownicy będą mogli dotknąć i sterować interfejsem dzięki integracji z nowych formami urządzeń, takich jak inteligentne zegarki.

Czujnik 360° pozwala na zrozumienie środowiska pracy. Możliwości przechwytywania obrazu są równe jak jego możliwości wyświetlania, dzięki najbardziej zaawansowanym czujnikom jakie kiedykolwiek stworzono. Z najbardziej zaawansowanych czujników są dostępne – jednostki klasy przemysłowej do pomiaru inercyjnego, czujniki wysokiej rozdzielczości, głębi kamery 3D i kamer nawigacyjnych 360°. DAQRI Inteligentny Kask obsługuje nagrywanie wideo HD, fotografii, mapowanie 3D oraz przechwytywanie alfanumeryczne. Pozwala to na odczytanie i zrozumienie oznakowań.

https://www.youtube.com/watch?v=BmqmgsAYJiI

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *