Kablówka ? cały świat w zasięgu pilota!

Można rzec, że kablówka to swego rodzaju wirtualny świat. I tak jak Internet jest w zasięgu myszki, tak telewizja jest na wyciągnięcie dłoni z pilotem.

Telewizja kablowa, na początku wcale taka nie była. Do oferowania szerokiego zakresu możliwości, wiele jej brakowało. Warto wspomnieć, iż w Polsce zaczęto od eksperymentu ? w 1937 roku uruchomiono pierwszą stację telewizyjną. Wielu z nas pamięta czasy, gdzie działały trzy kanały, na których kolejno można było obejrzeć ? wiadomości, zaczątki seriali, wieczorynki dla dzieci. Z czasem, na przełomie lat 80. i 90. XX wieku pojawiły się prywatne stacje telewizyjne, o zasięgu lokalnym. Lata 90. były dość rewolucyjne, jednakże w porównaniu do kilku lat wstecz, były tylko początkiem czegoś dużego.

Dzięki telewizji kablowej możesz przenieść się do każdego zakątka świata ? dosłownie. Przyciski na pilocie, są twoją mapą nawigacyjną, dzięki której dowiesz się co dzieje się we Francji, Indiach czy na Madagaskarze. Jest źródłem informacji, ciekawych premier serialowych, nośnikiem aktualnych filmów. Każde dalsze kliknięcie, pozwala na odkrycie czegoś nowego.

Nie jest napisane nad wyraz, że kablówka to cały świat w zasięgu pilota ?  tak po prostu jest. Musi stawić czoła największemu konkurentowi, jakim jest Internet. Wychodząc naprzeciw stale rosnącym oczekiwaniom konsumentów, wprowadzane pakiety telewizyjne przez dostawców, są coraz bardziej spersonalizowane. Zakres możliwości i nowych funkcji pozwala na otrzymanie powiewu świeżości.

Rate this post

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Edward pisze:

    kablówka jest bardzo przydatna – tv + internet – to zawsze jest potrzebne. Albo dla dzieci, albo dla dziadków i można mieć trochę świętego spokoju. Tylko żeby jeszcze było mniej reklam w tv, albo chociaż krótsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *