Wyrzuć.pl – chęć wygadania się

Wyrzuć.pl ? nowy serwis społecznościowy już wkrótce w Polsce!

Złość, frustracja, a może zwykła chęć ?wygadania się? mają połączyć członków nowego portalu społecznościowego Wyrzuć.pl. Premiera serwisu przewidziana jest na 16 listopada br., czyli w Światowy Dzień Tolerancji.

– Polacy to naród narzekający, przynajmniej za takich są uważani za granicą ? mówi Elena Moskal ? współautorka serwisu, Amerykanka od wielu lat związana z Polakiem ? tym bardziej dziwnym wydał nam się fakt, że nie ma w sieci miejsca skierowanego stricte do Polaków, gdzie każdy, bez większych ograniczeń może wejść i napisać co mu leży na sercu.

Portal ma dać możliwość anonimowego ?wyrzucenia z siebie? rzeczy dręczących, denerwujących. Skierowany jest do szerokiej grupy docelowej, w szczególności do osób, które czują potrzebę publicznego podzielenia się z innymi swoją złością, agresją czy smutkiem.

wyrzuc.pl - logo

– Pomysł na tego rodzaju portal zrodził się ponad rok temu, gdy coraz częściej stykaliśmy się z informacjami o wylewaniu swoich żali i frustracji przez internatów na różnych, przypadkowych forach i blogach ? mówi Daniel Nadolny ? współtwórca serwisu. Sami często czuliśmy potrzebę wyrzucenia z siebie złości np., gdy po godzinnym staniu w korku wpadamy spóźnieni do firmy, a tam co? Akurat skończyła się kawa! Pomysł ? usiądź, napisz o tym! Co czujesz? Ulgę!

Serwis dostępny będzie na stronie www.wyrzuc.pl. Już teraz osoby, którą przed oficjalną premierą chcą zobaczyć wersję beta portalu, mogą zgłosić zainteresowanie przesyłając swój adres mailowy. Informacje związane z portalem można śledzić również za pośrednictwem Facebook?a www.facebook.com/WyrzucPl i Twittera. Oficjalne uruchomienie strony przewidziane jest na 16 listopada br.

 

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *