Akademia piłkarska

Pasję gry w football można połączyć z prowadzeniem szkółki piłkarskiej. Niezależnie czy miało się styczność z tym sportem czy nie. Taką możliwość oferuje Football Academy. Z kolei trenerem nadzorującym poczynania młodych adeptów musi być osoba posiadająca uprawnienia instruktora piłki nożnej. Jednocześnie powinna posiadać odpowiednie umiejętności pedagogiczne.Sieć szkółek się rozwija i ma oddziały w każdym większym mieście Polski. Swoją działalność na terenie kraju rozpoczęła w 2009 roku. Celem tworzenia takich ośrodków piłkarskich jest stworzenie dużych i mniejszych jednostek, które będą gwarantowały jakość i profesjonalizm w wyszkoleniu przyszłej kadry piłkarskiej. Prowadzenie akademii wiąże się z zabezpieczeniem obiektu sportowego, który będzie miał odpowiednią jakość. Drugim czynnikiem jest poszukanie kandydatów na trenerów oraz realizacja kampanii reklamowej w danym mieście. Franczyzobiorca ma oferowaną pomoc, co polepszy organizację szkółki. Program zajęć dla dzieci jest dostosowany w taki sposób, aby był bezstresowy. Jednocześnie łączy  się zabawę, edukację i sport, co sprawia przyjemność dzieciom podczas treningów.
Opłata franczyzowa to kilkaset złotych miesięcznie. Na początku działalności jest możliwość obniżenia opłaty, aby rozwinąć biznes. Kampania reklamowa to koszt od 1-3 tysięcy złotych. Uzależnione jest to od wielkości miasta.  Dodatkowo zakup sprzętu treningowego 1,5 ? 3  tysięcy złotych jednorazowo. Ze strony franczyzodawcy otrzymuje się materiały graficzne, pomoc księgową i prawną, plan treningów opracowany przez ekspertów, szkolenie z zakresu prowadzonej działalności, a także benefity związane z marką.

Rate this post


Czytelnicy szukali również:

  • biznes plan akademia piłkarska

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. juka pisze:

    Z reguły kupuję herbatę w normalnych spożywczych sklepach. Może będę musiała odwiedzić takie miejsce także. Tylko od ilości produktów może mi się w głowie zakręcić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *