Walizka na którą czekają podróżujący

Być może niektórzy podróżnicy na ten wynalazek czekali od zawsze i w momencie kiedy rozmyślali o tym jak fajnie byłoby mieć walizkę z licznikiem jej ciężaru, inni zabierali się za jej konstrukcję. Zagraniczni wynalazcy zaprojektowali, a w zasadzie stworzyli już prototyp walizki, która posiada elektroniczny wyświetlacz, na którym wyświetla się waga zawartości danej walizki. To doskonały wynalazek dla podróżujących, którzy nie chcą wydawać pieniędzy na dodatkowy bagaż.

walizka z licznikiem wagi przydatne w podróży przy pakowaniu

Dzięki temu mają kontrolę nad ciężarem swojej walizki. Jeżeli wynalazcy zbiorą odpowiednią kwotę, niebawem ruszy produkcja tego rodzaju walizek. Wówczas tak zwane walizki TUL trafią do sprzedaży. Taka walizka o standardowych wymiarach będzie kosztować około 600 złotych, jednak jak na taką funkcjonalność, cena wydaje się dość przystępna.

http://youtu.be/eOJCIZPdiPc?t=1m25s

Pozostaje więc tylko trzymać kciuki za pomyślność tego całkiem ciekawego projektu. Bo od jego zakończenia zależy w pewnym sensie los podróżujących. Niejeden czeka na ten produkt z utęsknieniem.

Rate this post

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Edi pisze:

    Taka walizka powinna posiadac hel, ktory obbiza jej wage podczas wazenia. Ciekawe czy cos takiego udaloby sie na lotnislu. Zdrugiej strony z gazem moze sie stac latwopalna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *