Doskonałe połączenie telefonu z komputerem

Młodzi naukowcy udowodnili, iż w dzisiejszych czasach dla elektroniki praktycznie nie ma żadnych ograniczeń. Wynaleźli sposób, który umożliwia połączenie telefonu z laptopem, co stanowi bardzo duże udogodnienie w wielu sytuacjach.

Wystarczy zaledwie zbliżyć telefon do matrycy czy ekranu laptopa, aby w ten sposób przenieść wybrane pliki z komputera do telefonu. W niektórych sytuacjach telefon może zastąpić myszkę komputerową.

Wystarczy jedynie przyłożyć go do monitora, przytrzymać plik i przenieść w dowolne miejsce na komputerze. W ten sposób praktycznie stary laptop może sprawiać wrażenie nowoczesnego, jak te z dotykowymi ekranami.

Taka funkcja jest świetna w czasie grania w gry komputerowe. Zapewne wynalazek ten zostałby doceniony przez dzieci i młodzież, a przede wszystkim przez wielu dorosłych, którzy uwielbiają elektronikę i nowoczesne rozwiązania w jej zakresie.

To wynalazek na miarę dzisiejszych czasów, który sprawdzi się w wielu sytuacjach i usprawni korzystanie zarówno z komputera jak i telefonu.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *