Czym jest telefonia internetowa?

Telefonia internetowa to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na zaoszczędzenie nawet 90% kosztów połączeń. Korzystanie z niej jest niezwykle polecane nie tylko dla klientów indywidualnych, którzy kontaktują się z rodziną, przyjaciółmi przebywającymi za granicą, ale przede wszystkim dla firm prowadzących działalność międzynarodową. Jakie korzyści przynosi telefonia internetowa i jak zacząć z niej korzystać? Podpowiadamy!

Dla kogo jest telefonia internetowa?

Telefonia internetowa jest odpowiednia dla firm, które często kontaktują się z klientami przebywającymi za granicą (w dowolnej części świata). Sprawdzi się także w przypadku klientów indywidualnych, których krewni, ukochana osoba czy przyjaciele przebywają za granicą. Telefonia IP pozwala na zaoszczędzenie 90% kosztów połączeń. Aby rozmawiać z osobami w dowolnej części świata za niewielkie kwoty, bez ograniczeń, wystarczy zarejestrować się na stronie dowolnego operatora VoIP – bez umów czy zobowiązań. Otrzymujemy na start środki, które pozwalają nam przetestować połączenia – ich jakość, koszty. Stawki za minutę połączenia zaczynają się od 0,04 zł na połączenia zagraniczne, a więc są bardzo niskie.

Zalety telefonii internetowej

Oprócz korzyści wspomnianych wcześniej, telefonia IP pozwala na korzystanie wszędzie – pod warunkiem, że mamy dostępne połączenie internetowe. Dzięki temu możliwe jest wykonywanie połączeń w kraju i za granicą. Łączy w sobie ogrom możliwości tradycyjnej telefonii oraz internetu, co przekłada się na wysoką jakość połączeń w niskich cenach. Telefonia VoIP gwarantuje elastyczne plany taryfowe dopasowane do naszych potrzeb, najwyższą jakość połączeń, które są nieprzerywane, bezpieczeństwo, dostęp do numerów z dowolnego miejsca, poufne rozmowy, bezpłatne połączenia w obrębie sieci, co jest szczególnie istotne, gdy mamy biura w kilku miejscach na świecie. Masz nieustającą kontrolę nad wydawanymi środkami, wystarczy zalogować się do panelu klienta, gdzie dostępne są aktualne koszty oraz statystyki. Wielu operatorów VoIP oferuje również wsparcie techniczne zupełnie za darmo, pomoc w rejestracji.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *