Zwiększ szansę na poczęcie

Moda na zachodzenie w ciążę? Co robić jeśli los nie jest dla nas łaskawy?

Już co piąta para w Polsce i na świecie ma problemy z zajściem w ciążę. Co czwarta para będzie starać się o dziecko dłużej niż 12 miesięcy. Około 7% z nich nigdy nie zostanie rodzicami.

Tymczasem, w tych niesprzyjających płodności czasach, powraca ?moda? na zachodzenie w ciążę. Coraz częściej znane modelki, aktorki, celebrytki dają się fotografować z pięknymi, okrągłymi brzuszkami. W kawiarniach i restauracjach pojawiają się nowoczesne uśmiechnięte mamy, które nie przypominają zmęczonych ?kur domowych? z czasów swoich mam. Coraz większa liczba kobiet odnajduje szczęście i spełnienie w macierzyństwie. Być może ma na to wpływ również fakt, że wiele kobiet bardziej świadomie i przez to również dużo później niż kiedyś decyduje się na dziecko. Z jednej strony to dobrze, bo stąd na naszych ulicach widok uśmiechniętych, spełnionych mam, z drugiej zaś późniejsze macierzyństwo wydłuża czas oczekiwania na dziecko i pogłębia problem niepłodności.

W Internecie powstało wyjątkowe miejsce dla kobiet starających się o dziecko ? OvuFriend.pl. Kobiety planujące ciążę znajdą tutaj wszystko co może im pomóc w szybszym zajściu w ciążę. Dowiedzą się czy współżyją w odpowiednim czasie, czy ich cykle miesiączkowe są prawidłowe i jaka jest ich szansa na zajście w ciążę w danym cyklu. Zrozumieją lepiej swoją sytuację poprzez analizę wyników własnych i tysiąca innych kobiet starających się o dziecko. Dodatkowo w społeczności OvuFriend będą miały wiele możliwości interakcji z kobietami, które podobnie jak one, planują dziecko.

Każda kobieta jest inna, dlatego OvuFriend nie działa na zasadzie zwykłego, powszechnie dostępnego kalkulatora dni płodnych. OvuFriend wykorzystuje innowacyjny algorytm, który analizuje wprowadzane przez kobietę informacje, porównuje je z cyklami tysiąca innych kobiet starających się o dziecko i wyznacza dni, w których prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest najwyższe.

OvuFriend to miejsce wolne od jakiejkolwiek ideologii, otwarte dla kobiet niezależnie od wieku i czasu starania się o dziecko.

Każda kobieta planująca dziecko, niezależnie od wiedzy jaką posiada i czasu jaki chciałaby poświęcić na wyznaczanie swoich dni płodnych, znajdzie w OvuFriend coś dla siebie!

OvuFriend wkrótce będzie dostępne również w angielskiej wersji językowej.

Więcej informacji na
OvuFriend.pl

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *