Pozyskiwanie fanów

Facebook udostępnia dziś coś, czego nie znajdziesz w żadnym innym miejscu na Ziemi. Pragnie tego każda firma i ma to kluczowe znaczenie dla sprzedaży oraz rozwoju każdego biznesu. Kto ma na tyle odwagi, by odciąć się od tego niezwykłego źródła klientów i skazać się na wykluczenie z miejsca, gdzie znajomi polecają sobie nawzajem produkty i usługi?

Facebook daje polskim firmom natychmiastowy i bezpośredni dostęp do ponad 13 milionów aktywnych klientów ze wszystkich zakątków Polski. Nie ma drugiej takiej strony, którą użytkownicy odwiedzają nawet po kilka lub kilkanaście razy dziennie.

Fakty

Niewiele firm potrafi zgromadzić naprawdę dużą liczbę aktywnych fanów, którzy codziennie i za darmo będą reklamować jej produkty lub usługi (POPULARNY PROFIL).

Jeszcze mniej firm potrafi doprowadzić swoich fanów do wejścia na strony z produktem i do bezpośredniej sprzedaży (KONWERSJA).

Te problemy mogą być rozwiązane w ciągu 2-3 dni. Dokładna analiza sytuacji, właściwe określenie grupy docelowej i prawidłowa strategia ich pozyskania oraz utrzymania, gwarantują szybkie i wymierne rezultaty.
Tak, GWARANTUJĄ. Jeśli tak się nie stanie, otrzymasz zwrot pieniędzy.

Link do filmu:

play/nKMuzi5GuqBHIq2A9q9FUQ

Jak to działa?

 

Fenomen Facebooka polega na tym, że każdy pozyskany fan ma średnio 160 znajomych, którzy śledzą jego aktywność. Gdy ta jedna osoba polubi udostępniony przez Ciebie materiał albo się nim podzieli, to jednocześnie dostęp do tego mają jej wszyscy znajomi. A każdy z nich ma swoich znajomych i tak przez jednego aktywnego fana możesz dotrzeć do 160, 25600, 655360000… i tak dalej. Ilu takich fanów potrzebujesz, by dotrzeć do wszystkich klientów?

Co ukrywa Facebook?

Facebook ukrywa wiadomości! Królujący w tym serwisie algorytm EdgeRank odpowiada za to, że większość dodawanych wiadomości nigdy nie pojawia się na tablicach znajomych. A niewidzialne posty nie mają żadnego wpływu na klientów. Może i Ty jesteś w takiej sytuacji, że piszesz, udostępniasz i dzielisz się różnymi materiałami, ale nie widać żadnego odzewu?

To oznacza, że:
– Duża liczba fanów nie gwarantuje sukcesu.
– Przypadkowa aktywność na profilu prowadzi do jego ignorowania przez fanów. Ważne jest, co, komu, jak i kiedy udostępniasz na profilu firmowym.
– Potrzebna jest umiejętność pobudzania aktywności fanów w sposób, która zostanie wysoko oceniona przez algorytm EdgeRank i jednocześnie nie będzie łamała regulaminu serwisu Facebook (łamanie regulaminu prowadzi do zablokowania konta).

Friendly w trzech prostych krokach

 

Pozyskaj targetowanych fanów

Aby przeprowadzić konwersję na płacących klientów należy najpierw pozyskać potencjalnych klientów. W ramach Friendly pozyskamy dla Ciebie targetowanych fanów względem lokalizacji, płci czy też wieku.

Zbuduj zaufanie do marki

Dzięki naszym copywriterom oraz wykorzystaniu algorytmu EdgeRank, pozyskamy dla Ciebie aktywnych ambasadorów marki, którzy zaczną aktywnie rekomendować Twoją markę na forach, blogach oraz Facebooku.

Konwertuj fanów na płacących klientów

Skorzystaj z dedykowanych narzędzi w celu pozyskania fanów, adresów email (opt-in), ruchu na stronie czy w sklepie internetowym przy pomocy Friendly eCommerce.

 

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *