Wielofunkcyjne radio do łazienki

Opracowano bardzo profesjonalne i niezwykle nowoczesne radio, które montuje się w łazience, a jego celem jest przede wszystkim umilanie użytkownikom łazienki, czasu spędzanego pod prysznicem. Jest to radio z dodatkową funkcją, jaką jest suszenie ręcznika.

Urządzenie ma bardzo elegancki, opływowy kształt. Doskonale wpasowuje się w łazienkową armaturę. Czarny, połyskujący kolor jest idealnym kolorem dla eleganckiego wnętrza łazienki. A na jego wyświetlaczu pojawiają się pomarańczowe napisy. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze.

radio prysznicowe z ladowarka do telefonu naladuj komorke pod prysznicem i posluchaj radia doladuj smartfona i wez prysznic

Posiada specjalny drążek, na którym można powiesić ręcznik, aby w ten sposób wysuszyć. Co najważniejsze, urządzenie to, choć elektroniczne, to jednak nie poddaje się wilgoci. Wszystko to zapewne dzięki starannie dopracowanej obudowie jaką posiada.

Urządzenie jest szczelne, bezpieczne i przede wszystkim trwałe. To wynalazek o jakim zapewne marzą ci, którzy uwielbiają śpiewać pod prysznicem, a jeszcze bardziej słuchać muzyki. To urządzenie sprawdzi się pod tym względem w stu procentach.

Rate this post


Czytelnicy szukali również:

  • radio łazienkowe

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Ania pisze:

    Wygląda zjawiskowo 🙂 Gdzie można kupić takie radio i jaki jest jego koszt?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *