Urządzenie samodzielnie sprzątające

Która kobieta nie chciałaby siedząc w fotelu rozkazywać co należy posprzątać i w jaki sposób. To marzenie praktycznie wszystkich kobiet. I teraz prawdopodobnie się spełni. Opracowano niezwykle nowoczesne urządzenie, które samodzielnie sprząta.

Wystarczy je tylko sterować głosem, co nie stanowi szczególnego obciążenia, nawet dla bardzo wymagającej kobiety. Urządzenie z wyglądu przypomina gwiazdę, a może bardziej ośmiornicę, z tym że ma nieco mniej ramion.

sprzatajaca gwiazda samoodkurzanie robot sprzatajacy ramiona zbieraja kurz latwa wymiana pojemnika z brudemTo urządzenie ma cztery, a i tak doskonale radzi sobie z wszelkimi zanieczyszczeniami. Swobodnie przemieszcza się po powierzchni, usuwając z niej wszelkie brudy. Czyści nie tylko podłogę, ale też wdrapie się na kanapę, by usunąć sierść, czy paprochy.

Nez trudu wykona też porządek z wiszącymi tkaninami. Świetnie sprawdzi się w dużych mieszkaniach, gdzie sprzątanie zajmuje sporo czasu. Na pewno kiedy tylko na dobre pojawi się w sklepach, zyska duże zainteresowanie ze strony wygodnych kobiet, bo to dla nich naprawdę bardzo duże udogodnienie.

5/5 - (2 votes)

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Gregory pisze:

    Roboty spełnia podstawowe funkcje czyszczenia, ale w nocy można się rzestraszyć, gdy taka ośmiornica będzie chodzić po domu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *