IBoardbot czyli pomysł na biznes kontrolowanej tablicy do rysowania informacji pisakiem

IBoardbot to robot zdolny do pisania tekstów i rysowania z wielką precyzją, gdy jest podłączony do Internetu. Mechanizmem przypomina drukarkę 3D.

Za pomocą aplikacji w smartfonie można wysłać do tablicy wiadomość w postaci napisu lub rysunku. Robot za pomocą pisaka narysuje wysłaną informację na tablicy. Narysowanie trwa to kilkanaście sekund, zależy od długości wiadomości, bądź skomplikowania wzoru.

Ruchami w płaszczyźnie 2D robot narysuje wiadomość. Specjalne silniczki na zębatkach tak przesuwają pisak, aby powstał zamierzony wzór.

Przeznaczony jest do zabawy dla dzieci, do wspólnych gier. Może też służyć jako tablica ogłoszeń dla domowników lub w witrynie sklepowej.

IBoardbot jest w stanie rysować zdalnie z dowolnej części świata. Wykorzystuje aplikację internetową z dowolnego urządzenia – laptopa, smartfona, tabletu.

Ciekawą cechą jest wykorzystywanie robota przez kilku użytkowników, na przykład podczas gry w kółko  i krzyżyk. Po całym tym mazaniu pisakiem, specjalna gąbka zmaże narysowane informacje.

tablica interaktywna co to jest

tablica interaktywna jak korzystać

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *