Widoki z samolotu jakich jeszcze nie było

Osoby, które często podróżują samolotami zapewne wiedzą, że widoki przez szybki samolotu niestety nie zawsze są takie, jakich mogliby się spodziewać, czy jakich oczekują.

Otóż zapewne są niewyraźne, a na pewnej wysokości praktycznie zapewniają nudę, aniżeli stanowią zaciekawienie. Dlatego też francuscy projektanci opracowali bardzo nowoczesne wnętrze samolotu biznesowego, który zamiast zwykłych szybek posiada specjalne panele, które wyświetlają wyraźny obraz tego, co znajduje się na zewnętrza.

samolot ze szklaną pokrywą latanie prawie bez ścian efekt prześroczystego samolotu od środka jak w szklarni

Obraz taki uzyskali dzięki kamerom zamontowanym na zewnątrz, dlatego też to co wyświetla się na ekranach, wygląda jakby w tym miejscu były duże szyby.

Co więcej, obraz ten jest odzwierciedleniem tego, co jest w rzeczywistości w danym miejscu i na konkretnej wysokości. W ten sposób lot samolotem zyskuje na atrakcyjności.

Nawet dalekie podróże okazują się bardzo fascynujące. Pasażerowie chętnie spoglądają w ekrany, niczym w prawdziwe okna samolotu. Aż chciałoby się wybrać w podróż takim nowoczesnym samolotem.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *