Startup Dietmap

Dynamicznie rozwijające się rynek aplikacji dietetycznych daje ogromne pole do popisu  przedsięwzięciom wspierającym odchudzanie. Pojawia się wiele mobilnych rozwiązań oferujących plany żywieniowe, poradnictwo dietetyczne czy obliczanie kalorii poszczególnych posiłków. Wiadomo, że są to czynniki warunkujące profesjonalne i skuteczne odchudzanie. Wciąż jednak niewiele jest aplikacji, oferujących wszystkie te funkcjonalności w jednym programie. A tylko kompleksowe wsparcie zapewnia właściwe odchudzanie. Praktyczną odpowiedzią na rosnące potrzeby użytkowników jest aplikacja DietMap.

Wyjście na przeciw

Osoby odchudzające się potrzebują przede wszystkim diety, która będzie dopasowana do ich potrzeb oraz względni wiek, płeć i aktywność fizyczną. Właściwy plan może rozpisać jedynie wykfalifikowany dietetyk, znający najważniejsze zasady zdrowego odchudzania się. To właśnie dietetycy kliniczni współtworzą treść i założenia aplikacji DietMap. Specjaliści opracowujący strategię to eksperci w odchudzaniu. Ich najważniejszym zadaniem jest stworzenie planów żywieniowych redukujących masę ciała w oparciu o najnowsze normy i zalecenia. Kompleksowe podejście, które oferuje aplikacja pozwala skutecznie i zdrowo tracić zbędne kilogramy. Bo DietMap to nie tylko gotowy plan żywieniowy. To także wygodne funkcjonalności, ułatwiające organizowanie swojego żywienia. Dzięki odpowiedniej ilości posiłków i alertom przypominającym o zbliżającej się porze jedzenia aplikacja DietMap stoi na straży regularnego odżywiania się. Nie od dziś wiadomo, że to podstawa zdrowej diety. Ponadto program oferuje możliwość wymiany posiłków w obrębie najistotniejszych założeń diety, dodawanie potraw i ulubionych produktów, a także tworzenie własnych dań i wprowadzanie ich do codziennego menu. Inteligent program pozwala na swobodne modyfikacje, a w razie potrzeby koryguje błędy, tak abyśmy dalej pozostali na właściwej drodze do szczupłej sylwetki. W związku z tym jeśli dodając kanapkę do śniadania przekroczymy dzienny limit kalorii, aplikacja automatycznie zmniejszy dalsze posiłki w ciągu dnia, aby zachować właściwy balans. Wsparciem osoby odchudzające jest także kontroler wagi, który umożliwia aktualizowanie masy ciała i śledzenie naszych postępów. Wyświetlane są one w formie graficznej, co unaocznia nam efekty diety i motywuje do wytrwana i dalszej pracy.

kalkulator diety

Dla kogo?

Użytkownikami, którzy będą czerpać najwięcej korzyści z posiadania w swoim telefonie aplikacji DietMap są wszyscy pragnący zdrowo schudnąć i prawidłowo się odżywiać. Ponieważ program oprócz dopasowanych diet oferuje także wiele funkcjonalności pozwalających zarządzać swoim planem żywieniowym sprawdzi się zarówno wśród osób będących na diecie oraz tych, którzy pragną wyrobić w sobie zdrowe nawyki żywieniowe. Twórcy programu są propagatorami zdrowego żywienia, którzy mają idealne wyczucie potrzeb rynku i stale pragną wychodzić na przeciw oczekiwaniom użytkowników smartphonów i Internetu. W związku z stale rosnącym rynkiem aplikacji twórcy planują przetłumaczy projekt na wiele języków (angielski, niemiecki, rodzynki, hiszpanki) oraz sprostać oczekiwaniom najbardziej ambitnych użytkowników i stworzyć wsparcie treningowe, czyli TrainingMap.

Program DietMap jest dostępny jako aplikacja w Google play oraz App Store i na stronie Dietmap.pl

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *