Skład opału – czyli biznes jaki na pewno będzie miał rację bytu

Jeśli posiadasz odpowiednie kontakty w zakresie firm oferujących hurtową sprzedaż węgla i jednocześnie dostrzegłeś deficyt w ilości składów opału w twoim regionie, to może warto wykorzystać ten fakt? Na początku zastanów się czy posiadasz około 50,000 złotych jest to suma dosyć duża ale wiedz, iż mniejsza kwota jest nieadekwatna jeśli chodzi o hurtową dystrybucję węgla a następnie jej sprzedaż detaliczną podobnie zresztą jak drzewa.

Oczywiście istnieje pewne ryzyko, o czym przekonało się wiele osób w obecnym roku, kiedy zima nie dała nam tak mocno w kość przez co sprzedaż węgla nie była prowadzona na tak wysokim poziomie, jednak trzeba się z tym liczyć. Nigdzie nie jest jednak powiedziane, iż tego typu inwestycja nie zwróci się w najbliższych latach a co za tym idzie czy nie warto zainteresować się tym tematem.

Pewnie, iż wymaga się tutaj optymalnego w tym zakresie podejścia oraz na swój sposób znajomości branży wydobywczej, jednak nie jest to problem z jakim sobie ktoś taki jak ty nie poradzi.

Rate this post

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. JM pisze:

    Do prowadzenia składu opału warto mieć dobry program. Aktualnie najlepszy to SKŁAD OPAŁU, można go znaleźć na stronie itopen.pl/program-do-sprzedazy-wegla/ Przepisy akcyzowe są dość skomplikowane, ale ten program nas wyręcza w tej kwestii. Drukuje dokumenty dostawy, faktury, zestawienia do Urzędu Celnego, prowadzi magazyn. Do tego jest prosty w obsłudze i ma świetne opinie.

  2. Łukasz pisze:

    jeśli ktoś nie ma dużo do zainwestowania polecam opał workowany dużo korzyści

    opalworkowany.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *