Fryzura z dojazdem do klienta

Zarówno kosmetyczki, jak tez fryzjerzy, postanawiają zrezygnować z pracy u kogoś i zwiększyć swój zysk prowadząc własny salon. Wynajęcie lokalu w centrum miasta to jednak spore koszty, na które nie każdy jest gotowy się narazić. Otrzymując dofinansowanie z urzędu pracy, możemy o wiele lepiej rozwiązać kwestię lokalizacji, a zaoszczędzone pieniądze wydać na solidną reklamę.

Dojazd do klienta to dziś bardzo korzystne rozwiązanie. Paliwo wyniesie nas taniej, niż utrzymanie salonu w miejscu, gdzie każdy nas znajdzie. Wiele pań chętnie korzysta z takich usług, ponieważ przed balem sylwestrowym czy weselem nie musza wychodzić z domu wcześnie rano, aby zdążyć do fryzjera. Dojazd do klienta to same zalety, z czego korzysta sporo fryzjerów rozpoczynających swoją działalność gospodarczą.

Jedyną wadą, o jakiej możemy tutaj mówić, jest zakup niezawodnego samochodu. Jeżeli taki posiadamy, to musimy zadbać o jego oklejenie reklamą firmy, aby był rozpoznawalny. Jeżeli nie mamy auta, musimy zainwestować w nie trochę pieniędzy. 

 

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *