Surreal 2D/3D Manipulations prawie jak w Raporcie Mniejszości

Opracowano niezwykle nowoczesną i mogłoby się wydawać nieprawdopodobną technologię, która pozwala na nieco inne niż zwykle korzystanie z komputera.

W tym celu skonstruowaniu specjalistyczny monitor i klawiaturę, czyli zestaw, który pozwala na korzystanie z jego funkcji na zasadzie ruchu dłoni.

Na ekranie wyświetlają się obrazki niemalże jak w przypadku zwykłego monitora, jednak kiedy za monitorem tym umieści się dłonie, można przenosić znajdujące się na ekranie przedmioty, obracać je i wykonywać konkretne czynności.

komputer przestrzenną obsługą w 3d obsługa pulpitu prawie jak w raporcie mniejszości

Obrazki te wyświetlają się w 3D. Urządzenie to w pierwszym momencie może przypominać tablet. Jednak po rozłożeniu, wygląda już bardziej jak zestaw monitora z klawiaturą.

Tyle zdecydowanie wystarczy, by móc z niego korzystać. Ma niebywale nowoczesne funkcje, które zachwycą miłośników elektroniki.

Zapewne niejeden chciałby stać się posiadaczem takiego sprzętu. Ale na takie wynalazki będzie trzeba jeszcze trochę poczekać, zanim trafią na polski rynek i zostaną sprzedawane w przyzwoitych cenach.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *