Chairless Chair ? krzesło z którym można chodzić

Każdy chyba zdaje sobie sprawę z tego, praca na stojąco jest dość uciążliwa dla kręgosłupa, dla nóg, jest po prostu niewygodna. Niestety jednak noszenie ze sobą krzesła jest automatycznie niemożliwe, przez co praca ta traci na komforcie i staje się bardzo zniechęcająca.

Dlatego też szwajcarska firma skonstruowała specjalne krzesła, które mocuje się z tyłu nóg. Ciekawostka jest to, że wcale nie przeszkadzają w chodzeniu, nie krepują ruchu, a można się swobodnie poruszać i wykonywać poszczególne czynności. egzoszkielet na nogi

Taka konstrukcja pozwala też na wygodny spoczynek w momencie, kiedy stanie staje się już dość uciążliwe, a praca na to pozwala.

siodełko na nogach

Jeszcze zapewne niewielu o takim wynalazku słyszało, nie praktykuje się tego w Polsce, a przynajmniej o tym się nie mówi, ale zapewne niebawem niejeden pracownik fizyczny będzie posiadaczem takiego nowoczesnego krzesła.

Skoro sprawdza się w praktyce i pełni tyle funkcji, znajdzie zainteresowanie także na polskim rynku. To krzesło o jakim wielu jeszcze nie marzyło, a być może niedługo będą mogli je użytkować.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *