Czy siedziba Twojej firmy jest rzeczywiście bezpieczna? Dowiedz się, dlaczego systemy interkomowe stają się coraz bardziej popularne

Marka TTiTC jest uznanym na polskim rynku dystrybutorem nowoczesnych systemów interkomowych. W związku z rosnącymi wymaganiami Klientów, oferta przedsiębiorstwa ciągle się poszerza. TTiTC zajmuje się nie tylko dystrybucją ale również serwisowaniem, projektowaniem i wdrażaniem systemów informatycznych, teleinformatycznych, czy telekomunikacyjnych.

Z oferty firmy zdecydowało się skorzystać wielu przedsiębiorców, których siedziby wymagały nowoczesnego zabezpieczenia. TTiTC jest również oficjalnym partnerem firm, które są bezpośrednio związane z branżą teleinformatyczną, czy telekomunikacyjną. Firma stawia sobie za cel dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań telekomunikacyjnych i teleinformatycznych, co nie było by możliwe bez sprawdzonych rozwiązań. ? twierdzi Jerzy Bielski, przedstawiciel działu systemów interkomowych firmy TTiTC.

W roku 2014 odnotowaliśmy 25 % wzrost sprzedaży systemów interkomowych, co wskazuje na coraz większe zrozumienie problemu bezpieczeństwa w siedzibach przedsiębiorstw, a w konsekwencji zainteresowanie wdrożeniem tego typu systemu ? dodaje Bielski.

Najważniejsza jest świadomość.

systemy-interkomowe-ttitc

Dane statystyczne wskazują, że z roku na rok, coraz większa liczba dużych firm, ale i sektora MSP decyduje się na wdrożenie systemu bezpieczeństwa w swojej firmie, najczęściej w efekcie przeprowadzonych audytów bezpieczeństwa.

Prognozy są optymistyczne. W 2015 roku przewidywane jest utrzymanie koniunktury w branży i wzrost sprzedaży systemów interkomowych o kolejne 30%. Firmy, często pod wpływem losowych przypadków, z chęci zabezpieczenia pracowników i poufnych danych firmy, czy wspomnianych audytów bezpieczeństwa, decydują się na instalację w swojej firmie systemu interkomowego, który zarazem będzie komunikatorem i skutecznym systemem zabezpieczającym siedzibę. Tendencja wskazuje, że do końca 2020 roku w system interkomowy będzie wyposażone ok. 50% polskich przedsiębiorstw.

Każda firma powinna być odpowiednio zabezpieczona.

Lokalizacja nowej siedziby jest najlepszym momentem, aby pomyśleć o skutecznym systemie interkomowym, który będzie prawidłowo zabezpieczał siedzibę i każdy oddział przedsiębiorstwa. W rzeczywistości jednak, każdy moment jest dobry na podwyższenie standardów bezpieczeństwa i modernizację dotychczasowych systemów analogowych. System interkomowy powinien być traktowany jako jeden z podstawowych systemów umożliwiających prawidłowe funkcjonowanie i controling siedziby firmy, gdyż ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo. Firmy dysponujące skonfigurowanym i zainstalowanym systemem interkomowym zawsze mogą liczyć na profesjonalne usługi serwisowe, które pomogą nie tylko wyeliminować ewentualne problemy, ale również rozbudować system o nowe funkcje.

Bezpieczeństwo jest  bardzo ważnym aspektem funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, dlatego TTiTC dba o stały, wysoki poziom świadczonych usług w każdej firmie potrzebującej systemu interkomowego. – podsumowuje Jerzy Bielski.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *