Ostrzeganie przed dziurami na drogach

Grupa młodych i kreatywnych odkrywców pracuje nad projektem, który ma na celu stworzenie aplikacji, z funkcją ostrzegania przed dziurami na drogach. Aplikacja ta ma być skierowana do wszystkich kierowców, którzy chcą przyczynić się do poprawy jakości dróg i tym samym warunków jazdy.

Aplikacja zainstalowana w telefonie automatycznie namierza dziury znajdujące się na pokonanej trasie i tworzy raport, który trafia do służb drogowych. Aplikacja w zasadzie jest już stworzona, młodzi projektanci muszą ją tylko jeszcze dopracować.

dziura-w-drogach

Dopiero później być może trafi do obiegu, dzięki czemu każdy będzie mógł ją wypróbować. Pomysł okazuje się całkiem dobry. Każdy kierowca narzeka na fatalne warunki na drogach.

Urwane koło, przebita opona, wszystko to są efekty złego stanu polskich dróg. Dlatego też kierowcy dzięki takiej aplikacji mogliby całkiem bezinteresownie przyczynić się do naprawy dróg. W ten sposób każdy skorzysta na takim wynalazku. Najwyraźniej młodzi ludzie wpadli na doskonały pomysł na biznes.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *