Nowatorska forma promocji

Nagroderek.pl to serwis będący jednocześnie serwisem konkursowym oraz narzędziem marketingowym. Umożliwiający organizację konkursów przez Partnerów (sklepy / usługodawców / firmy) i bezpłatne w nich uczestnictwo dla zarejestrowanych użytkowników.

Portal  jest miejscem, gdzie spotkać się mogą przedsiębiorcy (Partnerzy), którzy chcą zareklamować swoje usługi oraz Użytkownicy, którzy cenią sobie dobrą zabawę i chcą wygrywać nagrody w konkursach. Zasada działania portalu nagroderek.pl polega na publikowaniu przez Partnerów konkursów z nagrodami, w których biorą udział zarejestrowani Użytkownicy. Obie strony czerpią korzyści – Partnerzy promują swoją działalność w nowoczesny sposób, Uczestnicy konkursów mają możliwość wygrywania atrakcyjnych nagród w konkursach z jasno określonymi zasadami, gdzie każdy ma jednakowe szanse na zwycięstwo.

 Misja firmy – nowatorska forma promocji dla Partnerów, szansa na wygranie atrakcyjnych nagród dla uczestników konkursów.

Jesteśmy serwisem, dzięki któremu każdy zarejestrowany użytkownik może, poprzez zdobywanie punktów, wygrać wiele wartościowych i atrakcyjnych produktów i usług – proste zasady, mnóstwo korzyści.

Co nas wyróżnia spośród innych serwisów oferujących konkursy i promocje?
* uczestnictwo w konkursach oraz organizacja konkursów są w pełni bezpłatne
* każdy użytkownik ma dokładnie taką samą szansę wygrania nagród
* w konkursach może brać udział każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania
* gramy fair, dbamy o użytkowników portalu i sponsorów konkursów

 Nasza oferta partnerska jest skierowana przede wszystkim do firm, których oferta ma charakter B2C. Nie ograniczamy jednak oferty do konkretnych branż – konkursy mogą wystawić (co pokazują już zarejestrowani Partnerzy) zarówno firmy oferujące usługi, jak i produkty o różnorodnej specyfice (usługi IT, szkoleniowe, odzież, sprzęt RTV). Nagrodynie muszą pochodzić z oferty firmy ? ważne, aby nagroda była na tyle atrakcyjna, aby przyciągnąć do konkursu jak największą liczbę Użytkowników, którzy zapoznają się z ofertą Partnera.

Użytkownikami portalu są główne ludzie młodzi, spędzający dużo czasu w Internecie ? to na ich aktywność liczymy najbardziej.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *