Marketing online

SocialSir to usługa dla firm każdej wielkości. Naszym głównym celem jest osiągnięcie zadowolonych klientów poprzez dostarczanie skutecznych rozwiązań marketingowych przy minimalnych kosztach. SocialSir wykorzystuje moc sieci społecznych w celu poprawy marketingu i doprowadzenia go w całości do innego poziomu.

Nasz cel

Stosujemy nowe innowacyjne trendy w obszarze marketingu.  Wykorzystanie tych cennych informacji w celu zapewnienia najlepszych i najbardziej efektywnych form zwiększenia ilości produktów, klientów i usług. Tworzymy nowe usługi wspierające marketing w sieciach społecznościowych.  Nowe badania pokazują, że obecna forma reklamy Google i innych dostawców, które są wyświetlane użytkownikom w postaci tysięcy banerów staje się mniej popularna . Użytkownicy są przytłoczeni przez te reklamy codziennie.  Nowy trend pokazuje, że użytkownicy ufają wiele więcej rekomendacji swoich znajomych i innych odbiorców. Taka koncepcja opiera się na zaufaniu. Staje się to podstawą funkcjonowania dla każdej strategii marketingowej w każdej firmie, która oferuje produkty lub usługi dla swoich klientów. Jeśli chcesz nadążyć za nowymi trendami i wyprzedzić konkurencję SocialSir jest właściwym wyborem dla Ciebie www.socialsir.com.

Kampania I Like It

Gdy użytkownik kliknie na nasz button ?I like it?, automatycznie otrzyma wygenerowany kod zniżkowy, który może wykorzystać w danym sklepie. Jak to dokładnie działa, zobaczcie na naszym wideo (na razie dostępne jest w języku angielskim).

Co rozwiązuje projekt?

Staramy się ożywić online marketing. Żeby klienci mieli do wyboru coś więcej niż tylko reklamę bannerową, PPC czy reklamę na Facebooku. Staramy się wykorzystać możliwości Facebooka i Facebook Pages. Nasz produkt ma być prosty i ma działać ? gdy, ktoś klika, to nie tylko znaczy, że coś polubił, ale także chciałby to kupić.

Grupa docelowa 

Nasza oferta kierowana jest przede wszystkim do firm, małych i wielkich. Ważne, żeby firma widziała w mediach społecznościowych siłę i przyszłość. Nasz produkt jest dynamiczny i taka powinna być firma, która go używa.

Na razie działamy w Czechach i na Słowacji. Mamy przygotowaną już wersję w języku angielskim i jeśli znajdziemy zainteresowanie w Polsce, to planujemy wyjść też z wersją polskojęzyczną. Chociaż pewnie wystarczy tutaj ta angielska.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *