Naturalne soki z dostawą do klienta

Zdrowe odżywianie jest wyznacznikiem bycia trendy. Obecnie coraz więcej ludzi dba o swoje ciało. Nie tylko poprzez aktywny tryb życia, ale także właściwą dietę. W tym kierunku także rozwija się zagraniczna firma z Singapuru oferująca swoim klientom świeże soki z naturalnych komponentów. Niby nic specjalnego, ale dostarczają swoje produkty bezpośrednio do klienta.

Soki owocowe i warzywne zawierają najlepsze składniki. Dodatkowo smaki napojów zmieniają się w zależności od sezonu. Producenci wprowadzili dla stałych odbiorców abonament w wysokości 590 zł miesięcznie. Klient dostaje w ten sposób jeden sok dziennie (250 ml). Produkty dowożone są pod wskazany adres i jednocześnie odbierane puste butelki po wypitych sokach.

Firma się rozwija coraz bardziej, dlatego poszukuje nowych nabywców. Są to m.in. restauracje, puby, bary, gdzie soki oferowane są do różnych dań. W ten sposób bardziej podkreśla się smak potraw. Inni klienci to także salony kosmetyczne. Soki wpływają na cerę i oczyszczają organizm człowieka.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *