Ciepłe Hot Dogi

Amerykańska bułka z parówką, może być dochodowym interesem. Szczególnie, gdy jest sprzedawana w mobilnych punktach. Franczyza tego typu wymaga wkładu finansowego, ale profity z działalności są pokaźne. Współczesne społeczeństwa żyją w ciągłym biegu. Często nie mają czasu na normalny posiłek, dlatego rozwiązaniem są fast foody. Nie jest to zdrowa żywność, ale niedroga.
Podstawą działalności jest wózek do przyrządzanie hot dogów. Jest mobilny, wykonany estetycznie ze stali kwasoodpornej. Co powoduje, że można go postawić na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Wyposażenie urządzeń jest bardzo istotne. W środku znajduje się oddzielny system wodny, ściekowy i energetyczny. Energię można pobierać bezpośrednio z gniazdka elektrycznego lub butli gazowej. Dodatkowo jest umywalka,ciepła i zimna woda oraz komory do przechowywania jedzenia. Dysponując takim wózkiem spełnia się wszystkie normy sanitarne i higieniczne.
Franczyzodawca oferuje swoim partnerom urządzenie do robienia żywności, specyfikację produktu oraz zaopatrzenie w półprodukty. Cały czas jest także wsparcie, szkolenia dla pracowników i niezbędna pomoc, aby rozwijać biznes. Współpraca wiąże się także z  wyszukaniem odpowiedniego punktu sprzedaży.

Koszt inwestycji: 14 tys. zł

Miesięczny koszt przystąpienia: 1 tys. zł

Miesięczne wydatki: 5 tys. zł

Miesięczny zysk: 1 ? 7 tys. zł

Zwrot inwestycji: 2-7 miesięcy

Rate this post


Czytelnicy szukali również:

  • hod dog maszyna
  • biznes plan hot dogi

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *