Meble nowe i odnowione

 Wykonywanie mebli na zamówienie oraz renowacja starych elementów to szansa na stworzenie dochodowego biznesu. Osoby, które kupują mieszkania z niewielka kuchnią czy łazienką, pragną rozsądnie zagospodarować każdy metr kwadratowy. W tym celu decydują się na meble na zamówienie, które znakomicie wpasują się w kształt i rozmiary pomieszczeń. Jeśli jesteśmy zdolnym stolarzem, nie warto dłużej zwlekać.

Założenie własnej działalności i wynajęcie oraz wyposażenie warsztatu i magazynu to koszty kilku tysięcy złotych co miesiąc, a także jednorazowy wydatek na maszyny i oprogramowanie komputerowe. Mowa tutaj o kilkudziesięciu tysiącach złotych. Odpowiednia reklama oraz nie zaniżone ceny pozwalają na zysk i poszerzanie grona odbiorców.

Sposobem na zarobek jest też renowacja mebli sprowadzonych z zagranicy lub otrzymanych w spadku. Tutaj zarobek sięga kilku tysięcy miesięcznie, jeśli zadbaliśmy o reklamę i jesteśmy znaną firmą. Na start musimy posiadać warsztat i odpowiednie narzędzia. Ważna jest też strona internetowa. 

Rate this post

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. nico pisze:

    Meble będą się zawsze sprzedawać. Czasami gorzej lub lepiej, w zależności od sezonu i asortymentu. Bo ludzie muszą z nich korzystać, szczególnie w domu, mieszkaniu, pracy. Taki już wygodny jest stał się człowiek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *