Reklama na wózkach sklepowych

Wózki w supermarketach są wykorzystywane przede wszystkim do przewożenia produktów przez klientów. Co by się stało, jeśli na nich zamontuje się wyświetlaną reklamę?  Jest to rozwiązanie dostępne już od kilku lat w USA.

Reklama ukazuje się w rączce wózka, jest zabezpieczona, a dostępne treści są przesyłane w sposób bezprzewodowy. Jest to szybki sposób na zareklamowanie własnej branży, produktu. Zasada działania jest prosta. Reklamodawca musi się zalogować na odpowiedniej stronie, uaktywnia akcją promocyjną, wybiera sklep i godzinę aktywacji. Tylko tyle, a wiele można zyskać. Koszyk w ciągu dnia jest używany przez setki ludzi. Zwiększa się prawdopodobieństwo zainteresowania wyświetlanym produktem. Jest to ciekawe rozwiązanie, ponieważ można wyświetlać reklamy wśród określonej grupy społecznej, dzieląc produkty na żywieniowe z rana, alkoholowe po południu itp.

Banner reklamowy jest zasilany baterią z kilkuletnim okresem żywotności. Na terenie marketu jest stacja nadawczo – odbiorcza, która łączy się z serwerem poprzez internet. Szybko, łatwo i przyjemnie.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *