Gwarantuje ci, że otwarcie sklepu z odzieżą używaną to w dalszym ciągu ciekawa alternatywa

Czy wiesz o tym, że wiele osób obawiało się również otwarcia przysłowiowego lumpeksu, ze względu na zbyt dużą konkurencję oraz brak zainteresowania ze strony potencjalnego odbiorcy? Zatem jeśli znajdziesz lokal, posiadasz ku temu możliwości masz rozeznanie na rynku, a przede wszystkim dysponujesz odpowiednim kapitałem na start, to czas najwyższy to zrobić.

Oczywiście wysokość wkładu własnego jest tutaj zależna od kilku spraw, wielkości lokalu, opłat czy też konieczności zapłacenia naszemu dostawcy z góry. Część z nich działa na innych zasadach, lecz pewne jest jedno, bez około 20-40 tysięcy potrzebnych na cały rok działalności, nie ma co takiej zaczynać. Na pewno warte wspomnienia jest to, że pomimo pojawiania się dużej ilości sklepów z odzieżą używaną, ich zainteresowanie wcale nie spada, niektórzy sprzedawcy wręcz przeżywają prawdziwy bum. Zanim jednak wejdziesz na dany regionalny rynek, ewentualnie zaczniesz rozpoczynać do tego przygotowania, najpierw przeprowadź rozeznanie, choćby by określić kiedy taka inwestycja nam się zwróci.

Jak zawsze w takim przypadku w większych miastach kwota podana powyżej, może zostać uzyskana już po dwóch pierwszych miesiącach, w mniejszych niestety trzeba czekać nawet do roku czasu. 

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *