Ruggie bezlitosny pomysł na biznes – budzik który wyłączysz kiedy wstaniesz z łóżka

Skuteczniejszy pomysł na szybsze wstawanie z łóżka. Wycieraczka przekształcona w budzik bez przycisku drzemki. Jedyne co trzeba zrobić rano, gdy alarm jest włączony to szybko wstać i stanąć na dywaniku, aby wyłączyć alarm. Innej metody nie ma.

Ten dyskomfort, gdy nie można wyłączyć budzika ręką jak w telefonie, albo w stojącym zegarku powoduje zwiększenie motywacji do wstania, ponieważ alarm ciągle wyje. Dzięki temu rozwiązaniu nie przegapisz ani minuty z dnia, czyli rozpoczynasz dzień o zaplanowanym czasie.

Ruggie jest mniej konwncjonanym alarmowym zegarem. Dywan 40 x 60 cm jest wykonany z pianki. Posiada czujnik dotykowy i jasny wyświetlacz LED w rogu.

Budzik bezlitosny w swojej ofercie,. Alarm wyłączy się jedyni, jeśli użytkownik opiera swoje stopy na nim przez pełne trzy sekundy i bez przycisku drzemki. Alarm będzie nadal brzęczenie dopóki warunek ten nie zostanie spełniony.

budzik który budzi w najlepszym momencie

budzik który budzi w odpowiedniej fazie snu

Rate this post

Możesz również polubić…

3 komentarze

 1. Anita pisze:

  Jeszcze nie tak dawno, pamiętam w akademiku testowałam przed egzaminem taki patent – tradycyjny budzik z 2 metalowymi dzwonkami w środku blaszanej misy dla polepszenia dźwięku.
  Stawiałyśmy go na samym końcu pokoju, jak najdalej od naszych łóżek. Gdzie trzeba było dojść jakieś 5 metrów, żeby go wyłączyć, a hałas był nie do wytrzymania
  Do dziś nie wiemy, która z nas 4-ech to wyłączyła. Spałyśmy smacznie do 11-tej.
  A egzamin bez nas przesunęli na inny termin. 😉

 2. Kasia P. pisze:

  Wystarczy, że budzik będzie umieszczony poza zasięgiem ręki/stopy wtedy też trzeba wstać i zrobić kilka kroków. Obudzenie też poskutkuje.

 3. Edward pisze:

  Można dodać funkcję masażu, ale przy wstawaniu nie ma na to czasu. Na chińskim Ali chińczyk zaraz podrobi to za 5 dolców i jeszcze nie będzie chciał $ za wysyłkę do PL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *