Samochody dla wszystkich

Wybierając się na wakacje, nie zawsze odbywamy podróż swoim samochodem. Często wybieramy samolot lub pociąg, ale na miejscu pragniemy zwiedzić odległe od siebie miejsca i skorzystać z czterech kółek. Również w kraju odbywamy podróże służbowe lub wyjeżdżamy do rodziny, a będąc na miejscu żałujemy, że środkiem lokomocji nie był nasz prywatny samochód. Rozwiązaniem takiej sytuacji jest wypożyczalnia aut. Jeśli takie usługi nie są dostępne w naszym mieście, może okazać się to znakomitym sposobem na biznes.

Inwestycja jest dość spora, ponieważ musimy zaopatrzyć się w samochody. Klient powinien mieć wybór, jakim wozem chce się poruszać. Jeśli chcemy zaoferować szeroki zakres usług, warto przemyśleć opcję wypożyczania samochodów chłodni lub busów. W ofercie wielu firm znajduje się zarówno wynajem krótkoterminowy, jak tez długoterminowy, dlatego trzeba dysponować odpowiednią ilością pojazdów.

Koszty zatrudnienia pracowników są dość wysokie, a wynika to z faktu, że spędzają oni sporo czasu w podróży. Jeśli gwarantujemy klientowi podstawienie samochodu pod dom, pracownik musi się tam dostać. Również odbiór auta z wyznaczonego przez klienta miejsca wymaga od nas przemieszczania się. Dodatkowo musimy uwzględnić koszty tankowania paliwa, korzystania z myjni samochodowej, opłaty za parkingi, a także koszty związane z usterkami, kiedy samochód musimy oddać do warsztatu.

Zarobek waha się tutaj od kilku tysięcy złotych do nawet dwudziestu tysięcy złotych miesięcznie, jeśli nasza wypożyczalnia ma dobra reklamę i sporo zleceń. Dodatkowo warto posiadać samochody reprezentacyjne, które wypożyczamy np. do ślubu. Dochód mamy również ze sprzedaży aut, które już nam się wysłużyły.  

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *