Czujniki ciśnienia w oponach

Każdy kierowca prawidłowo przed każdą podróżą czy wyruszeniem z garażu, powinien sprawdzić ciśnienie powietrza w oponach.

Jednak oczywiste jest, że nawet w szczególnych momentach nie chce się tego robić kierowcom. W Malezji opracowano specjalny gadżet, który umożliwia monitorowanie ciśnienia powietrza w kołach bez konieczności wykonywania jakichkolwiek czynności.

czujnik na koleWystarczy zaledwie umocować do wentylków specjalne nakładki, które łączą się się z telefonem przez Bluetooth.

czujnik do opony

W ten sposób kierowca ma ciśnienie w oponach pod stałą kontrolą. Mogłoby się wydawać, iż takie elementy mogłyby zostać łatwo skradzione.

awaria w aucie powiadomienie na telefonPrzecież wyciągnięcie ich zajęłoby zaledwie chwilę. Jednak aby to zrobić, potrzebny jest specjalne narzędzie, dlatego też gadżet jest jak najbardziej bezpieczny i przede wszystkim funkcjonalny.

Zapewne niejeden kierowca, szczególnie miłośnik motoryzacji i nowoczesnych akcesoriów, chciałby stać się posiadaczem tego niepowtarzalnego elementu. To produkt, który naprawdę może się przydać.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *