Myjnia parowa ? Ekologiczny pomysł na dochodowy biznes

Ekologiczna myjnia parowa wykorzystująca do mycia suchą parę to nowość na rynku, która zdobywa coraz większe zainteresowanie. Od tradycyjnej myjni wodnej różni się tym, że proces mycia jest w pełni ekologiczny i przyjazny środowisku. Nic dziwnego że jest ciekawym pomysłem na dochodowy biznes.

Myjnia parowa wykorzystuje do mycia suchą parę pod wysokim ciśnieniem. Zaletą takiego rozwiązania, alternatywnego dla myjni wodnych, automatycznych i bezdotykowych jest to, że pozwala na oszczędzenie wielu litrów wody zużywanych w standardowych myjniach oraz ochronę środowiska (nie powstają ścieki). Oprócz korzyści dla środowiska i użytkowników myjnia parowa jest pomysłem na biznes o wielkim potencjale rynkowym.

Jakie korzyści niesie ze sobą założenie myjni parowej ? Jedną z najważniejszych jest to, że używanie maszyn parowych nie wymaga uzyskania specjalistycznych pozwoleń. Efektem jest możliwość szybkiego i łatwego założenia nowej działalności i zarabiania od pierwszego dnia.

Ponadto znacznie obniżymy koszty instalacyjne (nie musimy inwestować w zaawansowane systemy odpływu i kanalizacji). Do tego dochodzą niskie koszty eksploatacji urządzenia i jego wysoka wydajność. Wszystko to składa się na atrakcyjny pomysł biznesowy, który gwarantuje zyski.

Mobilna myjnia parowa

Maszyny parowe – takie jak marki Optima – gwarantują dużą mobilność, dzięki czemu możemy oferować wyjątkową na polskim rynku usługę ? myjni z dojazdem do klienta. Oryginalność oferty skutecznie ją wyróżnia i pozwala szybko zdobyć zainteresowanie nowych klientów.

Kto będzie chętnie korzystał z usługi myjni parowej ? Potencjalny rynek zbytu jest olbrzymi. Swoje usługi możemy kierować do klientów indywidualnych, którzy cenią sobie opcję z dojazdem i zamawiają mycie samochodu przez telefon, do instytucji i firm np. posiadających floty samochodowe.

W jaki sposób możemy wykorzystać jeszcze potencjał biznesowy myjni parowych? Do podstawowych usług, czyli mycia pojazdów, maszyn i sprzętu ciężkiego warto dodać usługi dodatkowe, takie jak czyszczenie elewacji budynków z brudu, usuwania graffiti. Poza tym mycie okien i elewacji domów, czyszczenia dywanów, a nawet nagrobków ? podpowiada Jakub Jędrkowiak ? dyrektor działu handlowego w firmie Green Steam.

Stacjonarna myjnia parowaMobilna myjnia parowa

Decydując się na założenie myjni parowej mamy do wyboru opcję myjni mobilnej lub stacjonarnej. Jeśli chcemy prowadzić stacjonarną myjnię parową, umiejsw strategicznym miejscu takim jak np. parking podziemny lub przed supermarketem zapewnimy sobie dużą eskpozycję i dotarcie do potencjalnych klientów.Myjnia parowa marki Optima DMF może być obsługiwana jednocześnie przez 2 osoby, a czas mycia samochodu wynosi ok. 15-20 minut. Dzięki temu, że stosujemy suchą parę zamiast wodę po wykonanej usłudze przestrzeń wokół pozostaje całkowicie sucha, a pod autem nie tworzą się kałuże.

Zyskowny biznes

Innowacyjność i ekologiczność myjni parowych czynią je atrakcyjnym pomysłem na biznes. Wśród wielu atutów, najważniejszymi są niskie koszta inwestycji, możliwość prowadzenia nowoczesnej myjni mobilnej lub stacjonarnej, szeroki wachlarz usług, wydajność urządzenia.

Myjnie parowe to innowacyjne rozwiązanie i świetny pomysł na firmę, która wyróżnia się na rynku. Każdy wie, że dobry pomysł na biznes to pół sukcesu. Myjnie parowe są takim pomysłem, dlatego wystarczy po niego sięgnąć i cieszyć się dochodową działalnością ? przekonuje Karol Kostka ? v-ce prezes zarządu firmy Green Steam.

Istnieje coraz większe zapotrzebowanie na usługi czyszczenia różnych obiektów, dlatego firma działająca w tej branży i wykorzystująca innowacyjną technologię suchej pary skutecznie wybije się na rynku.

Jak zacząć?

Realizacja każdego pomysłu wiąże się z inwestycjami, na które nie wszystkich stać. Dlatego, odpowiadając na potrzeby młodych przedsiębiorstw ? firma Green Steam udziela nieoprocentowanych pożyczek już od pierwszego dnia działalności nowych firm.

Oprócz bezpłatnego kredytu możemy także skorzystać z leasingu i innych form finansowania.

Duża popularnością wśród osób zamierzających otworzyć własną firmę cieszą się dotacje na rozpoczęcie nowej działalności pozyskiwane z Urzędów Pracy lub środków unijnych. Jednak żeby ją uzyskać musimy przedstawić oryginalny pomysł na biznes i odpowiedni biznesplan. Dlatego pomagamy przyszłym przedsiębiorcom w przygotowaniu dokumentów i pozyskaniu wymarzonej dotacji ? dodaje Karol Kostka z Green Steam.

Kontact:
www.myjnieparowe.biz
info@greensteam.pl
Tel: (12) 642 22 22

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *