Mobilne pogotowie informatyczne, czyli jak przyciągnąć potencjalnego klienta

Pewnie, że na rynku nie brakuje podmiotów oferujących realizację usług informatycznych czy też serwisów komputerowych pośrednio działających w tej branży. Jednak mobilne pogotowie informatyczne, to ciekawa propozycja dla osób dysponujących nie tylko samochodem ale przede wszystkim wiedzą, doświadczeniem oraz swoistymi w tym zakresie umiejętnościami.

Mobilne pogotowie informatyczne to biznes skierowany do osób stawiających na rynku takich usług swoje pierwsze kroki. Wymagana jest nie tylko znajomość w zakresie realizowanych przez nas działań, lecz zaplecze finansowe w granicach od 15,000-30,000 tysięcy złotych. Wszystko zależy od tego czy dysponujemy własnym autem oraz odpowiednim sprzętem, co za tym idzie jeśli uważasz, iż jest to interes na jakim uda ci się zarobić to nie powinieneś zwlekać z podjęciem odpowiedniej decyzji.

Na samym początku obsługuj niewielkie firmy ewentualnie klientów indywidualnych, z czasem zwiększ zakres swojej działalności, jednak na początku nie przeceniaj swoich możliwości. 

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *