Profesjonalna suszarka BaByliss PRO. Przegląd cech profesjonalnego sprzętu

Najlepsze modele suszarek do włosów firmy BaByliss PRO

Suszarka to podstawowe urządzenie w salonie fryzjerskim, ale również w domowej łazience. Bez niej trudno sobie wyobrazić stylizację włosów. Nowoczesne modele zostały wykonane tak, aby nie niszczyć włosów. Co więcej, bardzo często dają możliwość ich ochrony i pielęgnują je. Na rynku sprzętu fryzjerskiego można znaleźć wiele suszarek, które różnią się nie tylko ceną, ale również funkcjonalnościami. Zerknijmy na nowatorskie rozwiązania, które oferuje nam producent suszarek firma BaByliss PRO.

logo-babyliss

100% ORYGINALNOŚCI

W tym temacie producent stara się mocno edukować swoich Klientów. Ze względu na dużą ilość podróbek występujących na rynku, producent na wszystkich produktach stosuje hologram oryginalności. Dlatego zawsze przed zakupem proszę sprawdzać sprzedawcę! Oryginalne suszarki można zobaczyć na stronie oficjalnego przedstawiciela BaByliss PRO: http://www.pro-sprzet.pl/category/suszarki-babyliss-pro gdzie są wszystkie najnowsze oryginalne modele.

Bezszczotkowy silnik

Specjalny bezszczotkowy silnik to projekt firmy Ferrari. Zapewnia on maksymalny przepływ powietrza, przy niskiej wadze i niewielkich wibracjach urządzenia. Suszenie jest błyskawiczne a sprzęt bardzo wydajny, a więc idealny do zastosowania w salonie fryzjerskim.

Model z bezszczotkowym silnikiem:

Suszarka BaByliss Pro BAB7000IE Rapido 2200W

bab7000ie

Jonizacja

Ta funkcja wpływa pozytywnie na wygląd włosów. Jony naładowane ujemnie, które są emitowane w trakcie suszenia, działają antystatycznie, przez co fryzura mniej się elektryzuje i puszy. Ta automatyczna funkcja domyka łuski włosów i sprawia, że są one idealnie gładkie.

Model z jonizacją:

Suszarka BaByliss Pro BAB5586GE SL Ionic 1750W

bab5586ge

Regulacja prędkości i temperatury

Nowoczesne modele suszarek powinny pozwalać na optymalne ustawienie temperatury i prędkości. Dzięki temu możemy stylizować włosy zgodnie z ich potrzebami, nie wysuszając ich nadmiernie.

Model z 6-stopniową regulacją prędkości:

Suszarka BaByliss Pro BAB6610INE Veneziano 2200W

bab6610ine

Lekki i dobrze wyważony model

To cechy suszarki, które doceni każdy fryzjer-stylista, który pracuje z tym sprzętem na co dzień. Suszarka powinna dobrze leżeć w dłoni oraz odciążać mięśnie, pomagając uniknąć dolegliwości bólowych.

Ergonomiczna i lekka suszarka:

Suszarka BaByliss Pro BAB6700IE Prodigio 2100W

bab6700ie

Rate this post

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Marysia pisze:

    Od kilku miesięcy jestem posiadaczką suszarki z tej firmy, a konkretnie Pro BAB5586GE SL Ionic 1750W i jestem zadowolona. Najlepsza jaką dotychczas miałam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *