Oferty Internetu

Żyjemy w czasach Matrixa i jednocześnie należymy do dwóch światów: realnego, w którym pracujemy, spotykamy się ze znajomymi w kawiarniach, mamy dzieci, mężów, żony, jesteśmy prawdziwi, i wirtualny, w którym wszystko odbywa się przez Internet. Internet stał się nieodłącznym elementem, życia człowieka.

Przez Internet załatwiamy niemal wszystko. Kupujemy prze Internet, w sieci opłacamy rachunki, poznajemy ludzi, rozmawiamy na chatach, także oglądamy filmy i gramy w różne gry. Mało kto wyjeżdża na wieś i nie korzysta w tym czasie z Internetu. Dlatego Internet jest wszędzie. To już nie tylko łącze telefoniczne. Internet podłączamy bezpośrednio do komputerów. Mamy Internet radiowy, ze światłowodów, a także mobilny. Kupując abonament telefoniczny możemy kupić taki abonament z pakietem internetowym. Możliwości jest wiele.

Dostępność i wybór dostawcy internetu

Skoro możliwości jest wiele, to ofert także jest wiele. Firmy ścigają się w pozyskiwaniu klientów i dla każdego znajdzie się ciekawa oferta. Każdy operator w swojej ofercie ma kilka opcji w swojej ofercie. Podobnie jak z abonamentem telefonicznym abonament internetowy w ofercie będzie inny dla nowych klientów od tego dla stałych klientów. Wszystkie sieci komórkowe oferują Internet LTE.

Play ma Internet 4G LTE dla klientów zarówno dla tych nowych ja i swoich. Oferty różnią się między sobą w zależności od rodzaju klienta. Stały klient dostanie tańszy abonament. Oprócz tego możemy ofertę z urządzeniem lub bez urządzenia. Oferta bez urządzenia jest tańsza i kosztuje od 24.99zł. miesięcznie do 49.99zł. miesięcznie. Oferta z urządzeniem ma kilka opcji. Możemy wybrać Internet z modemem, Internet z routerem lub Internet z tabletem lub laptopem. Play ma teraz promocję przy abonamencie z przenośnym routerem za 59.99zł. miesięcznie.jaki internet wybrać

Do każdego zamówienia dostaniemy tablet Samsung Galaxy Tab 3 8.0 w prezencie. Orange także ma oferty z urządzeniem i bez urządzenia. Jeśli chodzi o oferty bez urządzenia, to ceny różnią się między sobą w zależności od pakietu danych i możemy płacić 9.90zł. miesięcznie za 0.5GB lub maksymalnie 44.95zł. miesięcznie za pakiet 35GB.

W ofercie z urządzeniem mamy do wyboru Internet z modemem lub z tabletem lub laptopem za 1zł. W zależności od pakietu danych możemy zapłacić mniej lub więcej za abonament. T-mobile ma podobną ofertę. Abonamenty z urządzeniem lub bez, okres abonamentu na 12miesięcy lub 24 miesiące z pakietem danych od 2GB do 90GB. Ceny uzależnione są od tych trzech czynników: oferta z urządzeniem lub bez, czas trwania umowy i pakiet internetowy.

Więcej informacji na finmarket.pl/internet-tv/internet

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *