Jednoosobowe szycie na miarę

Zakład krawiecki odwiedzany jest głownie przez osoby, które mają niestandardowy rozmiar i nietypową figurę. Otworzenie zakładu na własną rękę to sposób na biznes. Ważne, aby taki punkt stanowił konkurencję dla innych. Powinniśmy więc zaoferować długie godziny otwarcia, a także przyjść do pracy w sobotę. Zaletą jest tu możliwość ustalenia własnych cen oraz zakresu pracy.

Według źródeł, zakłady krawieckie przynoszą właścicielom zysk nawet rzędu kilku tysięcy złotych miesięcznie. Wszystko zależy od lokalizacji oraz zakresu usług. Najlepszym rozwiązaniem są punkty w galeriach handlowych, ale małe zakłady, które zlokalizowane są poza centrum, również mają szansę. Ważne jest tu zainwestowanie w solidną reklamę.

Obowiązkowo musimy zainwestować w odpowiedni sprzęt. Są to maszyny do szycia, akcesoria krawieckie, żelazko, a także wyposażenie lokalu, jak lustro czy zaaranżowanie przymierzalni. Dobra reklama i rozsądny cennik zapewniają klientów. Ich zaufanie zależy już jednak od jakości wykonanej usługi. 

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *