Graffiti do usunięcia

Podróżując po miastach można zauważyć wiele pseudoartystycznych prac zwanych graffiti. Nie zawsze szpecą elewacje budynków lub ciekawe miejsca. Są jednak zmorą zarządców i właścicieli. Trudno walczyć z takimi artystami. Najlepszym rozwiązaniem jest wynajem firmy usuwającej ścienne malowidła. I to jest właśnie szansa na biznes. Na rodzimym rynku nie funkcjonuje wiele firm zajmujących się tego typu działalnością.

Do rozpoczęcia niezbędny jest kapitał około 45 tys. złotych. Należy zakupić odpowiedni sprzęt do pracy m.in. szlifierki, drabiny, rusztowania, auto oraz zatrudnić pracowników. Zarejestrować działalność i zdobywać zamówienia na usługi. Szczególnie w większych miastach biznes ma szansę powodzenia. Na początku warto zrobić skuteczną reklamę, która przekona właścicieli budynków, zarządców do skorzystania z oferty.

Usługa polega na pokrywaniu elewacji specjalną farbą, która zabezpiecza przed ponownym namalowaniem graffiti. Na pomalowanie 1 m? ściany potrzeba wydać 100 zł. Skuteczność osiąga się po trzykrotnym pokryciu zdewastowanego miejsca. Przekonanie ludzi do stosowanie tej metody sprawi, że będzie coraz więcej zleceń.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *