5 powodów dla których warto zamówić firmę cateringową na imprezę firmową

Firmy cateringowe, to firmy świadczące usługi kulinarne na zamówienie. Oferty cateringowe są bardzo bogate i zadowolą nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Wśród klientów takiej gastronomi są biznesmeni, pracownicy korporacyjni, bankowi, państwowi, ale nie tylko. Coraz częściej „gotowe posiłki” dostarczane są na imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, komunie, urodziny, sylwester a nawet święta.

Dla kogo Catering?

Usługa „catering dla firm” to wspaniała i szybka metoda na pyszny lunch bez wychodzenia z biura. Niegdyś, na śniadanie brano z domu kanapki, które po długim przechowywaniu w torbie, traciły świeżość i apetyczny wygląd. Obecnie każdy pracownik dysponujący przerwą śniadaniową, może swobodnie zamówić posiłek do biura, lub też „wyskoczyć” na pyszne danie. Bardzo fajnym rozwiązaniem, coraz częściej praktykowanym przez właścicieli biznesu, jest zamawianie firmy cateringowej zapewniającej pracownikom codzienny lunch. Spotkania biznesowe, także nie mogą się odbyć bez oprawy gastronomicznej. Jest to ogromna oszczędność czasu, zaś impreza pracownicza stanie się niezapomnianym wydarzeniem urządzonym „ze smakiem”. Zamówienie można dokonać poprzez telefon, lub stronę internetową.

Waiter and chef discussing the menu

Dlaczego warto zamówić firmę cateringową?

Catering dla firm posiada wiele pozytywnych aspektów. Do najczęściej wymienianych można zaliczyć:

1. Bogate menu

Menu przygotowane przez firmę cateringową zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Nie ważne, czy zamawiasz zwyczajny lunch, czy szykujesz huczną imprezę biznesową, bądź rodzinną… postaw na catering! Do wyboru są dania mięsne, zupy, sałatki, przekąski zimne i ciepłe, desery a nawet dania dietetyczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wyspecjalizowani kucharze przygotowują także menu indywidualne. Wystarczy zgłosić swoje oczekiwania i potrzeby.

2. Oszczędność czasu

Zamiast tracić czas na wielogodzinne przygotowania posiłku dla dużej liczby osób, zdecydowanie prościej złożyć zamówienie w firmie cateringowej. Po co ?siedzieć w garach?! Dużo przyjemniej jest zrelaksować się przy dobrej książce, obejrzeć ambitny film lub skupić się na aktywności fizycznej.

3. Wspaniały smak i wygląd potraw

Mimo, iż większość kobiet, a nawet mężczyzn potrafi ugotować obiad, zrobić przystawkę czy deser, to jednak na wystawne bankiety taka wiedza nie wystarcza. Warto postawić na usługi doświadczonych specjalistów. Kucharze zatrudnieni w firmach cateringowych nie tylko przygotują aromatyczne dania o zrównoważonym smaku, to także zadbają o estetyczny wygląd potraw.

4. Atrakcyjna cena

Większość osób uważa, że usługi cateringowe dla firm wymagają dużego nakładu finansowego. Nie jest to jednak prawda. Duży wzrost firm, świadczących usługi gastronomiczne, spowodował gwałtowny spadek cen. Dodatkowo, każdy stały klient może liczyć na zniżki oraz rabaty.

5. Prosty transport

Duże przyjęcie biznesowe, to także duże trudności z transportem, szczególnie dla osób niezmotoryzowanych. Transport przygotowanego jedzenia, to także stres. Pojawiają się myśli „Czy zdążę na czas?”, „Czy dania nie wystygną?”. Nikt nie chce ponosić odpowiedzialności za nieudane, bądź zimne potrawy. Usługi cateringowe dostarczają gastronomie na czas i zawsze dbają o ich jakość.

Firmy cateringowe, to nie tylko rozwiązanie dla dużych firm. Planując imprezę typu urodziny, imieniny, komunia, wesele, huczny sylwester a nawet zjazd absolwentów, najlepiej wybrać sprawdzone usługi gastronomiczne. Dobre potrawy to podstawa dobrego samopoczucie.

http://scandale-catering.pl/catering-dla-firm-krakow

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *