Schiller X1 ? nowoczesny rower wodny

Wydaje się, że każdy zna rower wodny. Tak wielu ludzi miało już okazję uczestniczyć w tego rodzaju przejażdżkach po wodzie. Jednak okazuje się, że są rowery wodne jeszcze dla wielu miłośników tego sportu kompletnie nieznane.

Taki też wymyślono za granicą. Schiller X1 to nowoczesny rower wodny, który łączy tradycyjny rower wodny jakich dziś nie brakuje, z rowerem stacjonarnym do ćwiczeń. Dwa pontony po bokach i do nich umocowany rower, dzięki czemu rowerzysta siedzi jak na normalnym rowerze, z tym że porusza się po wodzie.

pojazd na wodzie

Dla jednych pomysł wydaje się świetny, inni uważają, że tradycyjne rowery wodne są wygodniejsze. Tak czy inaczej rower zyskuje coraz większą popularność szczególnie w sieci.

rower wodnyTo nowoczesny rower, którego użytkowanie może sprawiać samą przyjemność szczególnie dla miłośników szaleństw na rowerze, poza lądem. Schiller X1 stanowi pewne urozmaicenie dla tradycyjnych rowerów wodnych.

Zawsze to nowe rozwiązanie w zakresie tego samego sportu. Zapewne niejeden wypożyczający rowery wodne będzie chciał je mieć w swojej wypożyczalni.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *