Bank jak nowoczesna kawiarnia

Bank of Queensland znajdujący się w Australii, przygotowuje się do zmian, które mają na celu dokonanie całkowitej odmiany wnętrza placówek bankowych. Jego propozycja jest dość nietypowa, przypomina bardziej nowoczesną kawiarnię, aniżeli instytucje finansową.

Po co to wszystko? Prawdopodobnie bank tym sposobem chce zbliżyć się do klienta, stworzyć bardziej przyjazny klimat i atmosferę. Brak tradycyjnych biurek, które oddzielają klienta od doradcy ma poprawić relacje i ułatwić nawiązanie kontaktu. Teraz klienci będą obsługiwani przy stolikach kawowych, na fotelach i stołach barowych.

bank z wnętrzem jak w domu - wygląd przed i po zmianach na lokal jak w restauracji

Czy to przyniesie pożądany efekt? Trudno powiedzieć, aczkolwiek jedno jest pewne ? klienci będą czuli się zdecydowanie lepiej. Wówczas pozbędą się stresu, a na luzie załatwią wszelkie formalności w zakresie swoich finansów i innych spraw.

Także pomysł może się sprawdzić, a czy sprawdziłby się w Polsce? Pewnie tak. Nikt z nas nie lubi typowej bankowej procedury, kiedy to stres i nerwy wstrzymują rozsądne myślenie.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *