Coolest Cooler ? lodówka na miarę dzisiejszych czasów

Przenośnia lodówka znana jako Coolest Cooler to nowoczesny wynalazek. Choć na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie tradycyjnej lodówki turystycznej, w rzeczywistości okazuje się zdecydowanie wygodniejszym i bardziej funkcjonalnym elementem, jakiego nie może zabraknąć nie tylko w podróży, ale i chociażby w ogrodzie. Lodówka poza tym, iż wykonana została z wysokiej jakości materiału, posiada szereg funkcji. Przy jej użyciu można zmiksować kostki lodu, robiąc w ten sposób orzeźwiający koktajl.

Lodówka przenośna przyszłości - jak scyzoryk makgaivera na pikniku

Co więcej, lodówka może odtworzyć dźwięki jakie wydobywa z siebie telefon komórkowy. Służy jako głośnik odtwarzający muzykę dobrej jakości. Lodówka jest dość pojemna, mieści blisko 60 litrów. Sprawdzi się w podróży, gdyż posiada wejście na USB, pozwalające na przykład naładować rozładowany telefon. Lodówka ma duże kółka, dzięki czemu łatwo ją prowadzić.

Ma także specjalne mocowania, pozwalające zabrać jednocześnie dodatkowy bagaż. Lodówka jest poręczna, wygodna w użytkowaniu, a przy tym jak najbardziej godna użytkowania.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *