Urządzasz konferencję w 2023? Wybierz tą salę konferencyjną.

Prężnie rozwijające się firmy potrzebują coraz to większej liczby wykwalifikowanych pracowników. Dedykowane szkolenia oraz konferencje pozwalające zwiększyć zaangażowanie, a także poszerzyć kompetencje zespołu. Jak dobrze wiemy, nie każda firma posiada w swojej przestrzeni biurowej odpowiednią ilość miejsca, które zapewni pracownikom wygodne poszerzanie wiedzy. Tutaj z pomocą przychodzą profesjonalne i w pełni wyposażone sale konferencyjne połączone z wszelkimi udogodnieniami.

Nowoczesne sale konferencyjne w Warszawie

Nowatorskie podejście do tematu szkoleń potrzebuje nie mniej nowoczesnego miejsca. Niezależnie od tego, czy chcemy przeprowadzić małe szkolenie, czy większe warto skorzystać z doświadczenia lidera w branży specjalizującego się w organizacji konferencji, eventów oraz szkoleń.

Nowoczesne sale konferencyjne w Warszawie to więcej niż tylko hotel i oferują znacznie więcej ciągle poszerzając swoją ofertę. Centrum konferencyjne może pochwalić się unikatową przestrzenią eventową na skale Europy. Dwadzieścia małych sal konferencyjnych połączonych z salą balową, restauracją, przestrzenią klubową wraz z 720 miejscami noclegowymi to bez wątpienia doskonała przestrzeń, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego warto wybrać sale konferencyjne?

Szkolenia czy konferencje odbywające się w większych grupach to wspaniała okazja, aby zintegrować pracowników ze sobą. Dobra lokalizacja z dużym ogrodem i pyszną kuchnią to wstęp do udanego nabywania wiedzy i wymiany spostrzeżeń w przyjaznym otoczeniu. Sale konferencyjne w Warszawie są wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, profesjonalne nagłośnienie BOSE oraz indywidualnie sterowana klimatyzacja i oświetlenie.

Każda z sal konferencyjnych wyposażona została w wygodne krzesła, stoły oraz duże okna, dzięki którym światło dzienne wpada do pomieszczenia. Dodatkowym atutem hotelu jest duży bezpłatny parking zewnętrzny mieszczący 450 samochodów, a także garaż podziemny na150 miejsc parkingowych.

Decydując się na organizację spotkania w Warszawie i okolicach, mamy pewność, że od samego początku wykwalifikowany zespół zajmie się przygotowaniem sal według naszych wytycznych. Co więcej, będzie służył pomocą podczas całego pobytu w hotelu. Dodatkowym atutem jest duża ilość pokoi, w których nasi goście będą mogli odpocząć i przygotować się przed kolejnym dniem spotkania.

Jeżeli o odpoczynku mowa. Organizując konferencje lub szkolenie mamy również możliwość skorzystania z usług strefy odnowy biologicznej, siłowni, basenów oraz saun. Taki rodzaj wypoczynku z pewnością zapadnie w pamięci naszych pracowników na długi czas.

Szukając odpowiedniego miejsca do organizacji spotkania biznesowego, warto wybrać takie, które zagwarantuje gościom wszelkie udogodnienia i sprawi, że ich pobyt połączony ze szkoleniem przyniesie oczekiwane rezultaty.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *