Podstawy tworzenia strony WordPress na temat Kwiaty

Z tego artykułu dowiesz się, na co należy zwrócić uwagę podczas tworzenia strony, poświęconej takiemu tematowi jak kwiaty!

Jesteś właścicielem kwiaciarni i chciałbyś rozwijać swój biznes, oraz skuteczne angażować klientów? Wtedy na pewno myślałeś o tym aby uruchomić stronę www? I na pewno chciałbyś stworzyć stronę na WordPressie, jako jednym z najbardziej przyjaznych dla użytkownika CMSów Wtedy przeczytaj ten artykuł! Z niego dowiesz się, na co należy zwrócić uwagę podczas tworzenia strony, poświęconej takiemu tematowi jak kwiaty!

Hosting i domena

Przed zakupem dowolnego hostingu, należy rozumieć, czego naprawdę potrzebujesz. Warto pomyśleć stronę jakiego rodzaju chciałbyś uruchomić (sklep, blog, stronę biznesową itd.), czy potrzebujesz specjalnego oprogramowania i aplikacji Windows. Gdy zrozumiesz, czego naprawdę potrzebujesz od dostawcy usług hostingowych, do Twojej dyspozycji ? tony serwisów porównawczych, które pomogą Ci wybrać najlepszy serwis hostingowy.

Co do domeny, to należy zadbać o jej prawidłowy wybór, ponieważ ma wpływ na pierwsze wrażenie o stronie, definiuje Twoją markę i może wpływać na SEO. Wykorzystaj w nazwie słowa kluczowe, wybierz nazwę, która jest łatwa do wymówienia.

Podstawa dla strony

Dzisiaj istnieje ogromna ilość motywów WordPress, które staną się dobrą podstawą dla online kwiaciarni lub bloga na temat kwiatów. Wszystkie z nich posiadają ciekawy i piękny design. Polecamy aby wybrać prosty szablon WordPress z responsywnym układem i minimalistycznym designem, który nie będzie odwracał uwagę od informacji na stronie.

Podstawowe elementy dla strony na temat ?kwiaty?

Aby witryna stała się dochodową i skutecznie promowała firmę i jej usługi, powinna, nie tylko być oparta o szablony kwiatów, ale również posiadać zestaw niezbędnych stron i elementów. Z ich pomocą będziesz mógł stworzyć atrakcyjny serwis z dobrze strukturyzowanym układem, który będzie zachęcał do zapoznania się z zawartością witryny. Więc, jakie są niezbędne elementy dla każdej strony na temat Kwiaty?

  • Galeria ? jest to jedna z najważniejszych stron każdej witryny komercyjnej. Jeśli prowadzisz online-kwiaciarnie lub stronę dla firmy, zajmującej się tworzeniem bukietów, zadbaj o galerię. Dodaj zdjęcia swoich prac, uzupełnij je o atrakcyjne opisania.
  • Katalog ? sekcja jest bardzo ważna, ponieważ bukiety i kwiaty na różne okazji są najbardziej kupowane. Dodaj stronę z listą typów kwiatów, usług itd.
  • Ceny ? nie zapomnij, że klienci preferują porównywać ceny różnych firm, więc dodaj na stronę szczegółową listę cen. Ale nie umieszczaj je jako plik PDF, lecz stwórz oddzielną stronę.
  • Blog ? dodawaj ciekawe artykuły na temat kwiatów, wpisy o promocjach i wydarzeniach. W ten sposób będziesz mógł zainteresować większą ilość ludzi i wzmocnić SEO.
  • Formularz ? jest to przydatny element dla każdej strony komercyjnej. Klient może wykorzystać go do składania zamówienia online.
  • Lokalizacja i kontakty ? podstawowe elementy każdej str?ny komercyjnej. Klienci powinni wiedzieć, gdzie można znaleźć Twój sklep. Dodaj dane kontaktowe w widocznym miejscu na stronie, oraz uzupełnij je o mapę Google. Większość motywów do WordPress są wyposażone w specjalne widżety, które ułatwiają to zadanie.
  • Przyciski social media ? z ich pomocą będziesz mógł dostać ruch z różnych mediów społecznościowych. Dodaj na stronę przyciski Facebook, Twitter, Pinterest i Google+.
Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *